Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Marvel’in Beklenen Filmi Avengers Endgame İlk Fragmanı GeldiMarvel’in Beklenen Filmi Avengers Endgame İlk Fragmanı Geldi

Marvel tutkunları uzun zamandır yeni Avengers 4 filminden bir işaret bekliyordu. Uzun zamandır beklenen filmden ilk fragman Marvel Entertainment tarafından yayınlandı. Avengers End Game duygu dolu sahneleri ile kahramanların yaşamakta olduğu çöküşe yer veriyor.

Iron Man’ ile karşılaştığımız fragmanda uzay gemisinde sıkışmış olan Tony Stark’a yer verilmiş. Filmde öldüğü zannedilen Scott Lang’i de yeniden göreceğiz. Yeni fragmanda dikkat çeken bir diğer konu ise Captain Marvel’in yer almıyor olması. Yeni filmde Thanos’un geri geleceğini ve aksiyonun sınırlarının zorlanacağı biliniyor. Ancak gelen ilk fragmanda yaşanan çöküş vurgulanmış.

Iron Man 1 ile başlayan serinin son filmi Avengers End Game, 29 Nisan’da izleyici ile buluşacak. İlerleyen günlerde yayınlanacak olan fragmanlarla birlikte yeni film hakkında çok daha fazla bilgiye sahip olacağımız kesin. Aşağıdaki videodan fragmanın Türkçe altyazılı ve dublajlı versiyonunu izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur