Yatırım yapmaya başla!

Mark Zuckerberg’in Fotoğraflarını İnceleyerek Para Kazanın!

Kısa sürede milyarderler arasına adını yazdıran ve her yaptığıyla gündeme oturan Facebook CEO'su Mark Zuckerberg'in fotoğraflarını inceleyerek para kazanabilirsiniz!
Mark Zuckerberg’in Fotoğraflarını İnceleyerek Para Kazanın!

Bir adamın tek bir fotoğrafı hakkında 2.000 ila 3.000 kelime yazabileceğinizi düşünüyorsanız, bu haber tam da size göre! Elbette ki bu “adam” sıradan biri değil. Önce “başkanlığa aday olabilir” söylentileriyle, daha sonra ise Elon Musk ile yapmış olduğu yapay zeka kavgası ile gündemden düşmeyen bir isimden bahsediyoruz.

Facebook’un yaratıcısı Mark Zuckerberg, bu kez de fotoğraflarını inceleyenlere ödeme yapacağını açıkladı. Özel bir şirket olmanın ötesinde bir kamuya açık bir şirket haline gelen Facebook, dönüşüme uğrayarak dünya devi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Şimdi ise kamuya açılma sırası Zuckerberg’e gelmiş gibi görünüyor.

Zuckerberg’in Görsellerine En Az 2.000 Kelimelik Analiz!

Zuckerberg'in Görsellerine En Az 2.000 Kelimelik Analiz!The California Review of Images and Mark Zuckerberg adındaki dergide; “Zuckerberg’e ait belirli görsellerin, kitle iletişim araçlarında kullanılması ve bu görsellerin akademik söylem ve eleştirilerle bağlantılandırılması amaçlandığı” belirtiliyor.

Açık bir şekilde anlatacak olursak; ödenek alabilmek için Zuckerberg’in çekilmiş fotoğrafları ve videoları hakkında 2.000 ila 3.000 kelimelik akademik türde bir eleştiride bulunmanız gerekiyor. Dergi’nin editörü Tim Hwang, bu haberi 6 Temmuz’da kendi blog sitesi olan Medium’da paylaştı.

İncelemeler 300 Dolar Kazandıracak!

İncelemeler 300 Dolar Kazandıracak!Paylaşılan bu yazıda, Zuckerberg’in medyada yer alan görselleri, tarihi figürler ile nasıl ilişkilendirildiği ve nasıl modern kültürün simgesi haline geldiği ile ilgili konuların işlenmesi gerektiği belirtiliyor. Ayrıca kurallara uygun kompozisyonlar üretip, eksiksiz bir makale çıkaranlara da 300 dolarlık ödeme yapılacağı aktarılıyor.

Kampanya Sabah 8’de Son Bulacak!

Kampanya Sabah 8'de Son Bulacak!Mark’ın fotoğrafları hakkında 2.000 ila 3.000 kelime yazarak para kazanmak için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Çünkü kampanyanın İngiltere saatiyle sabah 8’de son bulacağı söyleniyor. Finale kalan taslakların ise Eylül ayından itibaren açıklanacağı belirtilen bu kampanyanın formuna buradan ulaşabilirsiniz.  

Genellikle Mark Zuckerberg’in görsel bir biyografisi haline getirilecek gibi görünen bu proje, Kasım ayında tamamlanmış olacak. Bizler de milyonlarca kullanıcı hakkında bilgileri bünyesinde barındıran Facebook’un kurucusu, Zuckerberg hakkındaki çeşitli bilgilere de böylelikle ulaşmış olacağız. Peki, yürütülen bu kampanya hakkında sizlerin düşünceleri nelerdir?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum