Yatırım yapmaya başla!

Dünya Mark Wahlberg’in Rol Arkadaşının Adına Yaptığı Milyonluk Bağışı Konuşuyor!

Ünlü aktör Mark Wahlberg, kendisinden daha az maaş aldığı iddialarıyla gündeme gelen Michelle Williams’ın adına 1.5 milyon dolarlık bağış yaptı. İşte detaylar;
Dünya Mark Wahlberg’in Rol Arkadaşının Adına Yaptığı Milyonluk Bağışı Konuşuyor!

68 milyon dolarlık geliriyle 2017 yılının en çok kazanan oyuncuları listesinde ilk sırada yer alan Mark Wahlber, kendisinden çok daha az maaş aldığı söylenen kadın rol arkadaşı için 1.5 milyon dolarlık bağış yaptı.

Çünkü Spacey’nin kovulup Christopher Plummer’ın dahil edildiği Ridley Scott filminin yeniden çekimlerinde Wahlberg’in rol arkadaşı Michelle Williams’a göre çok daha yüksek miktarda maaş aldığı ortaya atılmıştı. İşte tam da bu noktada; Mark Wahlberg’den kazancının tümünü rol arkadaşının adına Time’s Up kampanyasına bağışladığı açıklaması geldi.

Geçtiğimiz günlerde sahiplerini bulan 75. Altın Küre Ödülleri’ne de damgasını vuran Time’s Up hareketine destek verenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor.

Altın Küre Ödülleri Time's Up Hareketi Destekçiler Artıyor

Woody Allen filmindeki kazancını Time’s Up’a bağışladığını duyuran Rebecca Hall, kampanyaya destek veren ünlülerden yalnızca bir tanesi. Hall’un hemen ardından bağış yaptığını duyuran isimse Wahlberg!

Son filminde rol arkadaşından çok daha fazla maaş aldığı söylenen Wahlberg, tüm kazancını cinsel taciz ve ayrımcılığa karşı başlatılan kampanyaya bağışladı.

Ve bu bağışı kendi adına değil, rol arkadaşı Michelle Williams’ın adına yaptı. Ünlü aktörün yanı sıra iki oyuncuyu da temsil eden yetenek ajansı William Morris Endeavor Entertainment adlı şirket de Williams adına aynı fona 500 bin dolar yatırdığını duyurdu.

Kaldı ki Time’s Up hareketinin başlatıldığı ilk günlerde de William Morris Endeavor Entertainment’tan kampanyaya 1 milyon dolarlık destek verilmişti.

Michelle Williams Mark Wahlberg'e Göre Daha Az Maaş Aldı

Michelle Williams ise rol arkadaşının bağışı ile ilgili Wahlberg ile birlikte kendisini destekleyen bütün oyuncu arkadaşlarına ve aktivistlere teşekkür ettiğini duyurdu.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sinema kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum