Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Mark Cuban Kriptoda Ayı Piyasasının Biteceği Zaman Söyledi

Kripto paralara ilgisi ile bilinen milyarder yatırımcı Mark Cuban, yükselişin ne zaman başlayacağını tahmin etti.
Mark Cuban Kriptoda Ayı Piyasasının Biteceği Zaman Söyledi
HABER GİRİŞ

Kripto para piyasası geçen yılın Kasım ayından bu yana aşağı yönde hareket ediyor. Bitcoin bu süre içerisinde değerinin yaklaşık yüzde 70’ini kaybetti. Altcoinlerde ise bu kayıplar yüzde 80’in üzerine çıktı.

Milyader girişimci Mark Cuban ise bir trendin ne zaman değişeceğine dair tahminlerini paylaştı. Cuban, kripto uygulamalarının gerçekten işe yarar hale gelmeden, ayı piyasasının bitmeyeceğini söyledi.

Milyarder girişimci daha önce portföyünün yüzde 80’inin kripto paralar üzerinde olduğunu açıklamıştı. Kriptoda ayı piyasasının ne kadar süreceğine dair soruyu yanıtlayan Cuban, bir katalizörün uygulanabilir hale gelmesine kadar düşüşün devam edebileceğini ifade etti.

Cuban uygulamalara daha iyi odaklanmanın kriptoyu çöküşünden çekeceğine ve iş odaklı bir uygulamanın piyasaya sürülmesinin trendi tersine çevirebileceğine inanıyor. Dolar milyarderi kripto para piyasasında henüz fiyatların dibe vurmadığını belirterek, Bitcoin’de düşüşün sürebileceğini ima etti.

Cuban: Farklı Blok Zincirleri Birleşmeli

Cuban, farklı protokoller ve blok zincirler arasındaki birleşmelerin sonunda kripto endüstrisini konsolide edeceğine inanıyor ve bütün sektörlerde bunun böyle olduğunu belirtiyor.

GCM Yatırım Banner

Blok zincirlerinin birleştirilmesini destekleyeceğini, ardından uygulamaları ve toplulukları tek bir bloka taşınacağını düşünüyor.

Kullanıcı tabanlarının artmasına rağmen, iyi uygulama eksikliğine dikkat çeken Cuban, “İnsanların bu blok zincirini kullanmak istemesi için bir nedeniniz olmalı” açıklamasında bulundu.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın