Yatırım yapmaya başla!

Marilyn Monroe’nun Çıplak Pozları Açık Artırmaya Çıkartılıyor!

Marilyn Monroe’nun açık artırmaya çıkartılacak çıplak fotoğraflarının 26.000 pounda satılması bekleniyor. İşte daha pek çok ünlü ismin fotoğrafının satışa çıkartılacağı açık artırma hakkındaki detaylar…
Marilyn Monroe’nun Çıplak Pozları Açık Artırmaya Çıkartılıyor!

1950’li yılların sinema efsanesi Marilyn Monroe’nun ölümünün üzerinden yıllar geçmesine rağmen o güzelliği ve hikayesiyle hala gündeme geliyor. Hem tarzı hem de büyüleyici gülüşüyle “tanrıça kadın” olarak anılmayı sonuna kadar hak eden Marilyn Monroe, sektöre modellik yaparak girmiş, sonrasında ise sinema sektöründe boy göstermiştir. Ancak hepimizin bildiği gibi yıldız, daha 36 yaşındayken evinin yatak odasında ölü bulunmuştur.

Hatta ünlü kişiliğin ölüm nedeni konusunda ortaya atan komplo teorileri arasında John F. Kennedy ismi de geçmiştir. Neticede; kariyeri kısa sürse de akıllarda yer etmeyi başarmış ve ikonik bir yıldız olarak tarihe adını yazdırmıştır. İşte tam da bu noktada Hollywood yıldızının bir hafta sonra Heritage Auctions tarafından açık artırmaya çıkartılacak fotoğraflarına geçebiliriz.

Dün 55. ölüm yıl dönümü olan Marilyn Monroe’nun havuzda çekilmiş fotoğraflarının satışa çıkartılacağı açık artırmaya günler kaldı.

Marilyn Monroe’nun havuzda çekilmiş fotoğraflarının satışa çıkartılacak

Yukarıda gördüğünüz fotoğrafın ve birkaç değişik pozun dışında açık artırma listesinde Marilyn Monroe’nun pek çok farklı fotoğrafı da var.

Marilyn Monroe’nun fotoğraflarının tahmini satış fiyatı 26 bin pound

Ve havuz kenarındaki pozların Marilyn Monroe’nun ölümünden çok kısa süre önce çekildiğine inanılıyor.

Havuz kenarındaki pozların Marilyn Monroe’nun ölümünden çok kısa süre önce çekilmiş

Bunun yanında, Frank Sinatra’nın şöhretin zirvesine ulaştığı dönemlerinde Miami Beach’te Foundtainebleau Hotel önünde çekilmiş bir fotoğrafı da bulunuyor.

Heritage Auctions'ta açık artırmaya çıkartılacak pek çok fotoğraf var

Kaldı ki ünlü kişiliğin söz konusu fotoğrafının tahmini satış fiyatı 22.000 pound olarak belirtiliyor. Ayrıca The Beatles ile dünyaca ünlü stil ikonları arasındaki Jacqueline Kennedy gibi daha nice ünlü isim var. Tıpkı boks denildiğinde akla gelen ilk isim olan efsanevi sporcu Muhammed Ali ile ünlü ressam Pablo Picasso gibi! İşte 11 Ekim’de açık artırmada satılacak o fotoğraflardan birkaç tanesi…

Muhammed Ali

Marilyn Monroe'nun doğum günü pastası üflerkenki pozu

Fidel Castro'nun fotoğrafı

Pablo Picasso ve fotoğrafı

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Kültür - Sanat kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum