Yatırım yapmaya başla!

Elon Musk’ın Ardından Mariah Carey de “Bipolarım” Dedi!

ABD’li ünlü şarkıcı Mariah Carey de “bipolar” olduğunu itiraf edenler arasına katıldı. İşte ayrıntılar;
Elon Musk’ın Ardından Mariah Carey de “Bipolarım” Dedi!

Tıpkı panik atak gibi modern zamanın en yaygın rahatsızlıklarından biri olan bipolar bozukluk, Mariah Carey’nin itirafıyla yeniden gündeme geldi. People dergisine verdiği röportajda bipolar olduğunu söyleyen Mariah Carey, bu rahatsızlığının teşhisinin 2001 yılında konduğunu ve uzun süredir mücadele ettiğini anlattı.

Rahatsızlığını uzun yıllar boyunca saklayan ve bu yükün altında iyiden iyiye ezilen sanatçı, “artık bu gerçeği tüm dünyayla paylaşmaya hazırım” dedi.

Carey, kendisine bipolar bozukluk teşhisi konduğunda bunu inkar ettiğini fakat daha sonra kabul etmeye başladığını söyledi.

Carey Yıllardır Bipolar Bozuklukla Mücadele EdiyorToplumdaki önyargıların kişileri tedaviden alıkoyduğunu hatta birçoğunun da hastalığından bihaber olduğunu ve insanların bu durumu önemsemediğini belirtti.

Yeri gelmişken; Marilyn Monroe, Van Gogh, Nietzsche gibi pek çok ünlü ismin psikolojik rahatsızlıkları olduğunu ve bunları ünlülerin bilinmeyen hastalıkları başlıklı yazımızdan öğrenebileceğinizi belirtelim.

Öyle ki 2018’de dünyanın en çok hayran olunan isimleri arasındaki Elon Musk da bipolar olduğunu itiraf etmişti.

Mariah Carey Bipolar İtirafıBaşarılarıyla olduğu kadar verdiği sözleri yerine getirememesiyle de ünlü olan Musk, geçen yıl Temmuz ayında attığı bir tweette bipolar olduğunu itiraf etmişti.

Gerçi karmaşık bir kişiliği olan Elon Musk, bu itirafıyla şaşırtsa da dâhilerin çoğunun biraz deli olabileceği düşüncesi onun bipolar itirafını çok da fazla yadırgatmamıştı diyebiliriz.

Müzik dünyasının en çok kazanan kadın şarkıcıları arasında yer alan Mariah Carey’e dönecek olursak ise şunları söyleyebiliriz.

Elon Musk Bipolar İtirafıBipolar bozukluk davranış örneği olarak gösterilir mi bilinmez ama kendisi geçtiğimiz yıl düğünü iptal olunca 250 bin dolarlık gelinliğini klibinde ateşe vermişti.

İlaveten; kısa süre önce bir organizasyon şirketiyle davalık olan ünlü sanatçı hakkında çarpıcı suçlamalarda bulunulmuş, Fenix isimli şirket Carey’nin imajlarını zedelediğini öne sürerek sanatçıya dava açmıştı.

Daha önce de “kırmızı halı sermezseniz arabadan inmem” gibi skandallarla gündeme gelen sanatçının, şirketi haksız yere lekelediği ve konserleri haksız gerekçelerle iptal ettiği söylenmişti.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Kültür - Sanat kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum