Yatırım yapmaya başla!

Maria Sharapova 7 Yıl Hapis Cezasıyla Karşı Karşıya!

Maria Sharapova, dolandırıcılık suçlamalarından dolayı 7 yıl hapis cezasıyla karşı karşıya geldi. İşte şaşırtıcı haberin detayları;
Maria Sharapova 7 Yıl Hapis Cezasıyla Karşı Karşıya!

Başarılı tenis yıldızı Maria Sharapova’nun karşılaştığı suçlamalar yüzünden hapis cezası alabileceği yönündeki haberler gündeme oturdu. Çünkü dünyanın en zengin tenisçileri denildiğinde hemen akla gelen Sharapova, şaşırtıcı biçimde dolandırıcılıkla suçlandı.

26 Kasım’da Türkiye’ye geleceği söylenen güzel tenis yıldızı, Ballet by Sharapova isimli konut projesinin “sahteliğiyle” davalık oldu. Ve 23 Kasım’da yapılacak olan duruşmada suçlu bulunduğu takdirde hapse girebileceği söylendi!

Davanın nedeninin reklam kampanyalarında Sharapova’nın yer aldığı bir konut projesi olduğunu söyleyerek başlayalım.

Davanın Nedeni Ballet by Sharapova Öyle ki Maria Sharapova, Hindistan’ın Gurgeon kentinde hayata geçirilecek konut projesinin tanıtımı için pek çok kampanyada boy göstermişti.

Ayrıca projeye ünlü tenisçinin adı da verilmiş, Sharapova lüks konutlar için marka elçiliği yapmıştı.

Sharapova Konut Dolandırıcılığı SuçlamalarıNeticede; projenin 2016’da tamamlanacağı söylendi ancak Times of India’ya göre bu konuda hiçbir adım atılmadı.

Ve Sharapova dolandırıcılık suçlamalarıyla, bir ev sahibinin olayı yargıya taşımasının akabinde karşılaştı.

Maria Sharapova 7 Yıl Hapis Cezası Alabilir Davacının Sharapova hakkında “sahte reklam yapmakla kalmayıp aynı zamanda projeyi desteklediği için kriminal komplonun bir parçası olduğu” yönünde suçlamalarda bulundu. Bhawana Agarwal isimli yatırımcı ayrıca başvurduğu Delhi mahkemesinde, inşaat şirketinden de şikayetçi oldu.

Anlayacağınız; Maria Sharapova doping cezasının ardından bir de bu suçlamalarla başa çıkmak durumunda kaldı!

Maria Sharapova'nın Sorunları BitmiyorBilmeyenler için dünyaca ünlü tenis yıldızının Uluslararası Tenis Federasyonu tarafından doping yaptığı gerekçesiyle kortlardan 2 yıl men edildiğini ancak cezanın daha sonra 15 aya düşürüldüğünü belirtelim. Hatta güzel tenisçi bu ceza indirimi karşısında fazlasıyla sevinmiş, 2017’nin Nisan ayında tenis oynayabileceğini öğrendiği anı, hayatının en mutlu anı olarak değerlendirmişti.

Ancak görünen o ki Sharapova’nın şansı hala diğer yöne dönmedi. Aksi takdirde 23 Kasım’da yapılacak “dolandırıcılık” duruşmasında 7 yıla kadar hapis alabileceği söylenmezdi. Ne diyelim, umarız mahkemede, başarılı tenisçinin de konut projesine yatırım yapan insanların da yararına olacak bir karara varılabilir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum