Yatırım yapmaya başla!

Manyetizmanın Büyüleyici Yüzüyle Tanışın: MaterealityManyetik gücün doğru şekilde kullanılmasıyla beraber ortaya büyüleyici görüntüler çıkarmak mümkün oluyor. Bir araya getirilen mıknatıslar ve demiz tozu ile sanat eserini andıracak bir çalışmaya tanık olabilirsiniz.

Videoda Roman De Guili adlı sanatçı manyetizmanın büyüleyici yüzünü gözler önüne koyuyor. Genelde bu tarz videolara bir çok efekt eklendiğine tanık oluruz. Ancak Matereality adlı bu videoda herhangi bir efekt bulunmuyor.

Özel yapım makro lensler ile yapılan bu çekimde, manyetik gücün ortaya çıkardığı görsel şölene daha yakından tanık olma imkanı buluyorsunuz. Etkileyici müziğiyle de dikkat çeken Matereality isimli çalışma ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum