Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Manas Enerji’yle E-Data Arasında Cihaz Üretim Anlaşması

Manas Enerji, E-Data Teknoloji’nin talepleri doğrultusunda İkom sMOD-M isimli cihazı üretecek. Söz konusu anlaşma için gerekli imzalar atıldı.
Manas Enerji’yle E-Data Arasında Cihaz Üretim Anlaşması
Son Güncelleme: 
Yorum

Bu sabah hem Manas Enerji Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş. hem de E-Data Teknoloji Pazarlama A.Ş. Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) bir duyuru yaptı. Yapılan açıklamaya göre iki şirket arasında cihaz üretim sözleşmesi imzalandı.

Manas’tan yapılan duyuruda E-Data’nın talep edeceği zamanlarda ve miktarlarda “İkom sMOD-M” isimli cihazın çeşitli versiyonlarının, karşı tarafın sunacağı teknik şartnameye uygun olarak üretilmesine karar verildiği bildirildi.

28.11.2022 tarihinde imzalanan sözleşmeye ilişkin olarak E-Data Teknoloji tarafından yapılan açıklamada ise “İkom Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi ile 25.11.2022 tarihinde imzalamış olduğu, Lisans, Üretim İzni ve Satım Sözleşmesi çerçevesinde şirketimizin talep edeceği zamanlarda ve miktarda, şirketimizin üretme ve ürettirme iznine sahip olduğu “İkom sMOD-M” isimli cihazın çeşitli versiyonlarının şirketimiz tarafından sunulacak olan “Teknik Şartname”ye uygun olarak Manas Enerji Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından üretilmesine ilişkin olarak hazırlanan sözleşmenin kabul edilerek imzalanmasına karar vermiştir.” bilgisine yer verildi.

Yapılan her iki açıklamada da yeni iş ilişkisinin şirketlerin faaliyetlerine olumlu etkisi olacağının düşünüldüğü belirtildi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu