Yatırım yapmaya başla!

Maldivler’de Unutulmaz Bir Yemek Yiyeceğiniz Sualtı RestoranıGeçirdiğimiz zaman boyu hayatımızda çeşitli aktivitelere yer veririz. Bu aktiviteler arasında en eğlenceli olanlardan birisi ise seyahat etmek ve gittiğimiz yerlerin mutfağı ile tanışmak olmaktadır. Eğer bütçeniz elveriyorsa ülke sınırlarından çıkıp dünyanın çok uzak noktalarına bile seyahat etmeniz mümkün olmaktadır.

Dünyanın farklı yerlerine seyahatler ettiğinizde bugüne kadar görmediniz güzelliklerle karşılaşmanız mümkün oluyor. İzlediğiniz videoda eşi benzerine az rastlanır bir restoran ile tanışacaksınız.

Maldivler’e gittiğinizde bu mekana mutlaka uğramanız gerektiğini söyleyebiliriz. Dünyanın en cazip seyahat edilesi yerlerinden Maldivler’de unutulmaz bir yemek deneyimi yaşamak istiyorsanız bu sualtı restoranına muhakkak gitmelisiniz. Hayatınız boyunca pek çok güzel ve lüks mekanlarda yemek yemiş olabilirsiniz. Ancak videoda izlediğiniz sualtı restoranının her yerde bulabileceğiniz bir mekan olmadığını söyleyebiliriz.

Maldivler’de bulunan Ithaa denizaltı restoranı su altında olmasıyla tüm dünyaya ismini duyurmayı başarmış. Restoran’dan yansıyan görüntüler insanı kendisine hayran bırakıyor. Sualtına inşa edilmiş bu eşsiz mekan okyanus yüzeyinin yaklaşık olarak 5 metre altında bulunuyor.

Böylesine güzel bir mekanda yemek yemenin bedeli ise küçümsenmeyecek miktarda oluyor. Ithaa denizaltı restoranında yemek yemenin maliyetinin kişi başı yaklaşık 500 dolar olduğu bilinmektedir. Mekanda yemek yerken etrafınızda gezen binbir çeşit sualtı canlısına tanık olmak, ziyaretçilerin unutulmaz anlar yaşamasına neden olmaktadır.

Bu restoranı anlatırken bir bilgiye daha yer vermekte fayda var. Maldivler’in müslüman bir ülke olması bu restorandaki içeriklerin ülkemiz insanına daha uygun olmasına neden olmaktadır. Her ne kadar izlediğiniz videoda restoran eşsiz görüntülere sahip olsa da, bu güzelliğin anlamına tam olarak oraya giderek varabilirsiniz.

Mekana giden ziyaretçilerin yemek yemekten ziyade etrafta fotoğraf çektiği ve yaşadığı anı ölümsüzleştirdiği videoda görülüyor. Dört bir yanınızın sularla ve deniz canlıları ile kaplı olduğu bu restoranda tadına doyamayacağınız anlara tanklık edeceksiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum