Yatırım yapmaya başla!

Asil Bir SUV’un Sokak Savaşçısına Dönüşümü: “Lumma BMW X7”

Alman Lumma, CLR paketini şimdi X7'ye vererek ortamı yeniden ısındırmış!
Asil Bir SUV’un Sokak Savaşçısına Dönüşümü: “Lumma BMW X7”

BMW’nin 7 Serisi’nin üzerinden ilerlediği SUV’u X7, 2018 model yılı ile bizlere gösterilmişti. Devasa böbrek ızgara ile detaylandırılan Bavyeralı 4×4’ün duruş biçimi, izlenimi ve karakteri, istenildiği gibi Range Rover, Land Cruiser ve Escalade gibi premium SUV’lar ile mücadelenin güzel bir örneği olmuştu. Bir şey var o da dünyanın önde gelen modifiye firmalarının sınırlarının olmaması. Her an her şeyi duruşu korkutucu bir şeye dönüştürme potansiyelleri var.

Sizlere hazırladığımız “her zaman tercih edilmeyecek yapıdaki 7 Range Rover SUV modifiyeleri” listesine Lumma, CLR R ile girmişti. Şimdi ise tamamen yeni bir proje ile CLR paketini X7’ye uyguladı. Lumma’nın tarzından bir şey kaybetmediğini yeniden gördük!

Kendisi de bir Alman olan şirket, X7’nin direkt olarak ruhuna müdahale etmiş.

Lumma BMW X7 ModifiyeRanger Rover’ın da süslemesi yapılan CLR paketin X7 hali oldukça vahşi. Modelin ön yüz parçaları Lumma’nınkiyle değiştirilmiş. Kaput, motorun hava alacağı bir açıklıkla birlikte siyah karbon olanla değiştirilmiş.

Estoril maviye yakın veya bizzat kendisi olan gövde rengiyle siyah detay yapıştırmalarına büyük ızgara da eklenmiş. Tampon yeniden yapılarak, özel kalıbın içerisinden köşe süsleri, spor açılı ızgara ve kırmızı çizgilerle niyet belli edilmiş.

CLR gövde kitinin profil etkilerine geçiyoruz.

Dijital ortamda beyaz kupa rengiyle de düşülen X7’nin değişen tampondan gelen çamurluk kemerleriyle aracın Widebody yerleştirilmeleri belli edilmiş. Caddelerde her zaman arabalarda göremeyeceğimiz bir 24 inç jant verilen X7’nin lastik taban ölçüleri 295 mm/355 mm. Şöyle ki bu genişlikteki lastikleri Bugatti Chiron kullanıyor.

Ön tampon liplerinden başlayan lastiği çevreleyen ve marşpiyelden devam ettirilen kırmızı çizgi, fren kaliperi ile kışkırtıcı duruyor. Arka bölümde cam üzerine pakete dahil bir rüzgarlık verilip, bagaj kapağına siyah parça süslemesi yapılmış.

Difüzörden çıkan egzoz takımının çok özel olduğu ve tam olarak duymak istediğiniz sesleri vereceği aktarıldı. Çılgın kişiliklerin BMW X7’si olan CLR X7‘nin sadece iç mekanını görmüyoruz.

Firma yaşam alanı ile ilgili olarak, her zevke göre X7’nin içini yapabileceklerini, “Zarif bir VIP salonu” talep edilebileceği gibi motor sporlarına kayan daha sportif bir kabinin de yapılabileceği söylendi. Motor kısmında da X7 30d, 40i, 50i veya bir M50d xDrive’yı seçerek kendi gücünüzü seçebilirsiniz!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum