Yatırım yapmaya başla!

Mercedes’ten Ultra Lüks Maybach – GLS SUV için İlk Kokpit Görselleri!

Maybach geleneklerine uygun bir de SUV geliyor. Mercedes, paha biçilmez bir GLS'yi bizlere göstermek için hazırlık yapıyor!
Mercedes’ten Ultra Lüks Maybach – GLS SUV için İlk Kokpit Görselleri!

Kesintisiz şekilde ilerleyen teknolojiler, büyük oranda araç tasarımlarının da değişimiyle kafa karıştırıcı bir hal almaya başladı. Lüks arabalar eskiden sadece donanımlarıyla anılırken şimdi ise en az spor otomobiller kadar gidebildiği hızları da konuşuluyor. Bizlere gösterilen “ultra lüks” dediğimiz konfor ötesi sunumları belli başlı firmalar yapar.

SUV alanında şimdilik zirvedeki isim Nat Geo ekibinin zorlu testlerine alınan Rolls Royce Cullinan. Ancak en az onun kadar, akla zarar donanımlara gelecek bir isim de Maybach’ın GLS SUV‘u olacak. Kısa bir teaser ile birlikte gösterilen araç, Pekin Auto China 2018 için hazırlanıyor. Gördüğümüz şu an için sadece iç mekanın dokusu!

İlk resimden bile ortaya hayal ötesi bir araç iç tasarım anlayışı göreceğiz.

Orta tünelin ön kısımda buluşturulma noktasının genişliğini fark edebiliyoruz. Buda Maybach GLS olarak beklenen SUV’un iç mekanın baya bir geniş olacağına işarettir. Bu kısımda ahşap ile beyaz deri buluşturulmuş.

Kontrol kısmının hemen arkasında altın renk Maybach logolarını görüyoruz. Ekranla aşağı kısımlarının burdan gördüğümüz kadarı ile AMG GT uzantılı olması mümkün.

Kokpit parçalarının her birinin kalite düzeyi açıkça belli oluyor.

Direksiyondan yol alırsak; alüminyumun bolca kullanıldığını görürüz. Yine beyaz kaplamalara yer verilmiş. Logo kısımlarının nasıl bir dokuda olduğu buradan bile hissediliyor.

Ambiyans aydınlatmalar lüks hava oluşumunun ilk nedenlerinden.

Yanılmıyorsam kapı panellerinden orta bölümelere kadar getirelen ambiyans Led aydınlatma mucidi yine Mercedes. Artı olarak orta tünel kısım haricinde birçok kısım kaliteli işlenmiş ahşapla kaplandığını görüyoruz.

Dış kısımda da yorumcuların tahmini söylecek olursak; Şaşkınlık yaratan yapıya sahip Vision 6 Concept ile aynı olması mümkün ön ızgara, jantlar ve uzun bir dingil mesafesi. Aslında Rus tasarımcı Nikitav Aksyonov‘un Maybach GLS tahmini çizimini ilginizi çekebilir kısmından bakabilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum