Yatırım yapmaya başla!

Elf Olabilmek için Binlerce Dolar Harcayan Adamın Garip Hikayesi

Gerçek bir elf gibi görünmek için sayısız ameliyat geçirmek ve bunun için servet harcamak mı? Karşınızda tastamam bunları yapan Luis Padron’un hikayesi:
Elf Olabilmek için Binlerce Dolar Harcayan Adamın Garip Hikayesi

Fantastik filmleri sever misiniz? Peki, ya süper kahramanları, elfleri, vampirleri, cadıları ya da kurt adamları? Mesela; en iyi fantastik filmler arasındaki Malefiz’i izlerken, hiç onun gibi olmayı düşlediniz mi? Ya da Thor gibi güçlü olmayı? Veya Avatar’daki na’viler gibi yaşamayı?

Eğer fantastik film izlemeyi seviyorsanız, siz de kendinizi o etkileyici kahramanların yerine koyuyorsunuzdur. Ama gerçekleşemeyeceğini bildiğimiz için bu düşünceler aklımızda uçuk birer hayal olarak kalmaktan öteye geçemez. Ve kimse, hemen şimdi yakından tanıyacağımız Luis Padron gibi servet ödeyerek sayısız ameliyat geçirip fantastik bir varlığa dönüşmeyi göze alamaz.

İşte 25 yaşındaki üniversite öğrencisinin elfe dönüşme yolculuğu:

Luis Padron, Arjantin’in Buenos Aires şehrinde yaşıyor ve onun deyimiyle kendisini bir elf gibi hissediyor.

Luis Padron, Arjantin’in Buenos Aires şehrinde yaşıyor

Çocukken izlediği Labyrinth ve The NeverEnding Story isimli filmlerden ilham alan Padron, gerçek bir elf olabilmek için yıllardır ameliyat masasına yatıyor.

Küçükken maruz kaldığı zorbalıklardan kaçabilmek için fantastik dünyalara dalan Luis, daha 14 yaşındayken elf olmaya karar vermiş.

 Luis, daha 14 yaşındayken elf olmaya karar vermiş.

Ve ilk ameliyatını da kararını verdikten 6 yıl sonra geçirmiş. Tam 5 yıldır bir dizi operasyonla, görünüşünde kalıcı değişiklikler yapmış.

Saçlarını ve cildini beyazlatmak, burnunu istediği şekle sokmak, tüm vücuduna lazer epilasyon yaptırmak, çil aldırmak, göz rengini değiştirmek gibi!

Tam 5 yıldır bir dizi operasyonla, görünüşünde kalıcı değişiklikler yapmış.

“Bu ameliyatlar sırasında yavaş ve acı verici bir süreç geçirdim ama ne kadar acıttığını umursamadım çünkü hayalime bir adım daha yaklaşıyordum.” diyen elf ruhlu genç, şimdiye kadar geçirdiği operasyonlara 36.000 euro ödemiş.

Son olarak geçirdiği operasyon ise onun daha fantastik bir görünüme kavuşmasını sağlayacak “vampir saç şekli” işlemiydi.

Recovering from the Vampire Hairline by the amazing Dr. Jhon Kahen in @beverlyhillshairrestoration, so it is time to get some treatments starting with RF for deep tissue massage and skin tightening in order to reduce swelling on my forehead and face. I went to visit @drperezlatorre the most well known plastic surgeon from Argentina, he is really amazing! 💉✨💊✨ #RF #radiofrequency #plasticsurgeon #LA Radio frequency skin tightening (RF) is an aesthetic technique that uses RF energy to heat tissue and stimulate subdermal collagen production in order to reduce the appearance of fine lines and loose skin. The technique induces tissue remodeling and production of new collagen and elastin. #plasticsurgery #plasticsofhollywood #elf #argentina #drperezlatorre #cirugiaplastica #losangeles #california

Luis Padron – 👑 THE ELF 👑 (@luispadron.elf)’in paylaştığı bir gönderi ()

5 saat süren operasyonun ona yarım saat gibi geldiğini söyleyen Luis, her adımla hedefine biraz daha ulaştığını anlatıyor.

Tam anlamıyla bir elf olabilmek için gereken ameliyatlara 90 bin dolar daha harcaması gereken gencin, aylık kişisel bakım masrafı ise 5 bin dolar!

Çünkü hem cildini hem de saçlarını beyazlatmaya devam etmesi, bronzlaşmamak için sürekli güneş kremi kullanması, gözlerine lens takması ve benzeri ihtiyaçları her ay 5000 dolara mal oluyor.

Sıra dışı göründüğünün farkında olan Padron, insanların ne düşündüğünün pek umurunda olmadığını söylüyor. Ancak sadece düşüncesine saygı gösterilmesini rica ediyor: “İçimde hissettiğim kişi gibi olmalıyım. İnsanların bunu anlamasını beklemiyorum ama saygı duymalarını rica ediyorum.” Ne diyelim, biz de kendisini elf gibi hisseden Padron’un kararına saygı duyuyor, geçirdiği operasyonlar yüzünden ileride sıkıntı yaşamamasını diliyoruz…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum