Yatırım yapmaya başla!

Lübnan Ford 2020 Mustang’ı Garantili Şekilde 1.000 Beygir Yapıyor!

Ford'un Amerika bayilerinden birisi olan Lübnan Motors, Mustang GT'ye çok fazla beygiri garantili yükleyebiliyor.
Lübnan Ford 2020 Mustang’ı Garantili Şekilde 1.000 Beygir Yapıyor!

Amerika/Ohio’da bir bayi olan Lübanan Ford, yine özel bir çalışmayla geldi. Şirket, kendi bünyesinde, garantili modifiye çalışmaları yaparak insanları normal bir Ford modelinde en hızlı anları yaşatabiliyor. Bu senin başlarında Lübnan Motors, Ford F-150 üzerinde geliştirmeler yapmıştı. İkonik kamyonette 3 adet süperşarj paketi sunmuştu.

Roush’ta işin içerisindeydi ve ilk pakette aracın 650 ps ve 827 nm tork üretmesini sağlamıştı. Şirket bu geliştirme için 57.000 km garanti vermişti. Lübnan Ford bu sefer 2020 Mustang’i ele almış ve istenilenden çok daha fazlasını olan 1.000 beygirle çalıştırmayı başarmış. Gelin aracın detaylarına birlikte bakalım!

Standart Mustang GT’lerin birinci seviye paketi olan Dubbed Project M’de nasıl güçlere getirildiğine bakalım.

Otomatik şanzımanla gelen Mustang GT, Whipple 3.0 nesil beş süperşarj veya D1X 2 Procharged ile donatılıyor. Bayilik bujileri değiştirip, daha gelişmiş soğutucular takıyor. Ayrıca E85 yakıtına uyan farklı yakıt pompası kullanıyor. Toplamda ikinci yakıt sistemli kullanıldığında 1.000 beygiri açığa çıkıyor.

Müşteriler E85 ile istemezlerse; Mustang’e farklı bir süperşarj kasnağı ve ECU ayarlamaları geliyor. Çalışma 93 oktan benzinle çalışıyor. Bir de alacağınız beygir gücü 800 ps.

Tüm bunlardan belki de daha etkileyici olan, E85’de çalışan ve Performans Paketi seviye 1 ve 10 vitesli otomatik şanzımanlarla birlikte gelen Project M Mustang’ın sadece 54,995 dolara satın alınabilmesi.

Müşteriler az miktarda para biriktirmek isterlerse, altı ileri manuel ve isteğe bağlı Performans Paketi olmadan 49.995 dolardan bir Proje M alabilirler.

1.000 ve 800 ps’lik geliştirmeler Lübnan Ford’un garantili olarak sattıkları. Asıl bomba ise 0-400 drag yarışlarına çıkabileceğiniz 2.000 beygirlik bir canavar Mustang da isteğe sunuluyor.

Ayrıca, ayarlanmış Mustang GT’yi daha da geliştirmek için bir süspansiyon paketi, taşıma paketi, egzoz ve yeni debriyaj kitleriyle alabilme şansı veriliyor. Bir bayiye göre yapılanlar göz dolduruyor. Kendi bünyesindeki parçalarla muazzam güçlere getirilen Mustang GT’nin garanti olarak verilmesi de iyi bir güvence.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum