Yatırım yapmaya başla!

YouTube Milyoneri Vlog Çekmek Yerine Başka Alanlara Odaklanacak!

Tartışmalı YouTuber Logan Paul, son videosunda vlog çekmeyi bırakacağını açıkladı. Buna göre Paul kariyerine daha farklı alanlara odaklanarak devam edecek.
YouTube Milyoneri Vlog Çekmek Yerine Başka Alanlara Odaklanacak!

Milyon dolarlık geliriyle dünyanın en çok kazanan YouTuber’larından biri olan fakat Japon İntihar Ormanı’nda yayınladığı içeriğin ardından düşüşe geçen Logan Paul, bu kez de vlog çekmeyi bırakacağı yönündeki açıklamalarıyla gündeme geldi.

Milyoner YouTuber’ın hafta sonu yayınladığı 16 dakikalık videoyla verdiği bu haber, Logan Paul’un yaklaşık 17 milyon takipçili kanalına vlog yüklemeyi bırakacağını gösterdi. Ve söz konusu videosunda; “birisi kariyerimi bitirecekse bu ben olacağım” şeklindeki yorumuyla dikkat çekti.

Haliyle bu yorum; hem popülaritesini hem de parasını kaybeden Logan Paul’un düşüşünün mutlak sonucu olarak yorumlandı.

Logan Paul YouTube Kariyerine veda Etmek Zorunda KaldıDiğer bir ifadeyle; YouTube kariyerinin nihayete ereceğini anlayan Logan Paul deyim yerindeyse harakiri yaptı. Ayrıca Paul son videosunda, “yaratıcılığımı başka alanlarda kullanmak istiyorum” sözleriyle de dikkat çekti. Kendisine destek verenlere teşekkür eden Paul, bir talk show programı üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

Impulsive isimli bir program yapacağını belirten Paul, müzik sektörüne dalmak ve yeni girişimlere adım atmak istediğini belirtti.

Fakat Logan Paul’un bahsettiği Show programının yeni bir proje mi yoksa geçtiğimiz günlerde manşetlerde yer eden kardeşi Jake Paul’un talk show programı mı olduğu konusunda anlaşılamadı.

Sonuçta; Logan Paul’un kendisi gibi milyoner bir YouTuber olan kardeşi Jake Paul’un YouTube Red üzerinden talk Show programı yapacağı yönündeki haberlerle karşılaşmamızın üzerinden çok fazla zaman geçmedi.

Kısacası; “YouTube benim kariyerim değil, hobim” diyen Logan Paul, verdiği kararla her zamanki gibi tartışmalara yol açtı diyebiliriz.

Logan Paul: "YouTube benim kariyerim değil, hobim” DediGerçi ünlü fenomenin bu kararının ardındaki neden konusundaki genel görüş; Logan Paul’un yenilgiyi kabul etmeyip kendi ölüm fermanını imzalamış olmasıydı. Başka bir deyişle Paul işi “siz kovmuyorsunuz, ben istifa ediyorum” durumuna getirmiş oldu.

Çünkü kendisi kariyerini bitirebilecek hatasından dolayı defalarca özür dilese de hatta intiharı engelleyici kurumlara 1 milyon dolarlık bağış yapsa da bulduğu cesetle ilgili alaylı sözleri unutulmamıştı.

Kaldı ki o kadar olayın üzerinden hala tartışma yaratacak içerikler yapmaya devam etmiş, örneğin ölü fareler üzerinde şok tabancası kullanmıştı.

Logan Paul Yaptığı Hatalar Yüzünden KaybettiSonunda YouTube da Logan Paul’a dur demiş, ünlü vloggerın reklam gelirlerini askıya aldığını duyurarak fenomene büyük bir darbe daha vurmuştu. Bakalım, Logan Paul yaratıcılığını hangi alanlarda kullanarak kendi deyimiyle nerelerde parlayacak?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum