Paylaşım

Logan Paul Kariyerini Kurtarabilmek için Yeni Bir Video Yayınladı!

 

Forbes’a göre 2017’nin 4. en çok kazanan Youtube yıldızı olan Logan Paul, geçtiğimiz gün yayınladığı videosuyla tüm dünyanın tepkisini çekmiş, milyonlarca insan Paul’u sert sözlerle eleştirmişti.

“Japon İntihar Ormanı’nda Ceset Bulduk” başlığıyla paylaştığı videosunda intihar eden birini konu alarak cesedinin görüntülerini yayınlanan Logan Paul, böyle bir olayla dalga geçtiği için deyim yerindeyse topa tutulmuştu. Hatta ünlü isimler de olaya dahil olmuş, başta Sophie Turner ile Aaron Paul olmak üzere pek çok tanındık isim, milyoner Youtuber’ı şiddetle kınamıştı.

Nihayetinde; arka arkaya gelen tepkiler Youtuber’ı telaşlandırmış ve kariyerinin bitmesinden korkan Logan Paul özür mesajı ile durumu toparlamaya çalışmıştı. Fakat Twitter paylaşımına gelen yorumlardan da anlaşılacağı üzere bu özrü Paul’un yarattığı etkiyi bir nebze bile hafifletememişti.

İşte tam da bu nedenle olsa gerek, Paul insanlara kendini affettirebilmek umuduyla bugün Youtube kanalından bir özür videosu yayınladı. Şansını yeniden denemek isteyen milyoner Youtuber, yayınladığı içeriğin pek çok farklı dilde altyazısının olmasını sağlamayı da unutmadı! (Ayarlardan Türkçe altyazı seçmeyi unutmayın!)

Neticede; Logan Paul yukarıda sizin de gördüğünüz gibi “affedilmeyi beklemeyerek herkesten özür dilediğini” anlatmaya çalışıyor. Bakalım, insanlar 15 milyon takipçisi olan milyoner Paul’u affedecek mi?

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur