Yatırım yapmaya başla!

Düğün Dansı Çok Konuşulan Lionel Messi Bu Kez Yardımseverliğiyle Gündemde!

Dünyanın en iyi futbolcularından biri olan Lionel Messi, düğününden medyaya sızan görüntüleriyle günlerce konuşulmuştu. Şimdi de yardımseverliğiyle dikkatleri üzerine topladı:
Düğün Dansı Çok Konuşulan Lionel Messi Bu Kez Yardımseverliğiyle Gündemde!

Arjantinli futbolcu Messi’nin kariyerinin ilk gününden beri pek çok başarıya imza attığını, paraya ve şöhrete hızlı adımlarla kavuştuğunu hepimiz biliyoruz. Üstelik Messi’nin en iyi golleri de tarihe altın harflerle kazandı. 80 milyon dolarlık yıllık geliriyle, son bir yılın en çok kazanan ünlüleri arasında da yer alan Messi, geçtiğimiz günlerde çocukluk aşkı Antonella Roccuzzo ile dünya evine girmişti.

Kendisi gibi Rosaria doğumlu olan ve 9 yaşından beri tanıdığı iki çocuğunun annesi Antonella ile düğünü, günlerce konuşulmuştu. Basın mensuplarının düğün yerine girmemeleri için özel tedbirler alınmış ancak yine de medyaya sızan görüntüler olmuştu.

Sahalarda gösterdiği başarıyı dans konusunda gösteremeyen Messi; sosyal medyaya sızan görüntüleriyle alay edilmiş, ayrıca o önemli “ilk öpücüğü” de pek hoş karşılanmamıştı.

Şimdi ise yardımseverliğiyle gündemde çünkü düğününden arta kalan yiyecek ve içecekleri Rosario Charity isimli yardım kuruluşuna bağışladı.

düğününden arta kalan yiyecek ve içecekleri Rosario Charity isimli yardım kuruluşuna bağışladı

Organizasyon yöneticisi Pablo Algrain de yaptığı açıklamada, depolanabilecek yiyeceklerin depolanacağını, alkollü içeceklerinse paraya çevrileceğini söyledi.

Organizasyon yöneticisi Pablo Algrain açıklaması

Ayrıca Messi, davetliler düğün hediyesi olarak 2007 yılında kurduğu Leo Messi Vakfı’na bağış yapmalarını rica etmişti.

Davetliler düğün hediyesi olarak Leo Messi Vakfı’na bağış yapacakSonuç olarak; dünyanın en çok kazanan futbolcularından biri olan Messi’nin servetinin yanında bu bağış ne kadar önemlidir bilinmez. Ancak yine de hayırsever futbolcu, takdir edilesi bir davranışta bulundu.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum