Yatırım yapmaya başla!

Kendini Rolls Royce Phantom Zanneden “Lincoln Town Car”

İngiliz otomobillerine meraklı bir Amerikan vatandaşı Lincoln'ü, Rolls Royce'ye dönüştürmüş!
Kendini Rolls Royce Phantom Zanneden “Lincoln Town Car”

Lincoln’ün 1990 ile 1997 yılları arasında çıkardığı Town Car‘ın inanılmaz değişimine şahit olun. Görünüşe göre sahibinin daha önceden İngiliz araçlarına olan ilgisi büyükmüş. Rolls Royce‘ye benzetilmesinden önce aslında ilgiyi çeken Iron Man kostümü giydirilmiş olması. Dünyanın en iyi otomobil bilgisine ve tecrübesine sahip bir kişiyi getirseniz de bunun Lincoln olduğunu anlayamayacaktır.

Karoserinde uzun süreli bir uğraşın olduğu gözüküyor. Ayrıca parçalardan her biri Phantom’a göre uydurulmuş. Dediğimiz gibi araç üzerine sadece benzetme değil eklemelerde yapılmış. Town Car modifiyesinden sonra bakışlar yön değiştirerek, süper kahraman tiplemesine gidiyor.

Normalde Lincoln modeli daha sivri hatlara sahip.

Yapılan ilk işlemler arasında; genişletme yapılmadan kaput kısmı orta kısımdan şişirilmiş. Tamponun komplesi için farklı kalıplar hazırlanmış. Iron Man sarısı parça alt kısma montelenmiş.

Town Car’ın aydınlatma grubu bilmediğimiz bir modelin far sistemleri ile değiştirilmiş.

Koyu gül rengine kaçan kaporta rengine karşı ızgara kısmı da altın sarısı tonlarlarda.

Keza bunlara ek olarak sis farı ve far çerçevelerinin de dahil edildiğini görüyoruz.

Profilinde olayın şiddeti iyice artıyor.

Iron Man kostümü bu sefer, çamurluklara fazladan malzeme eklenerek yapılmış. Ön kapıdan arka kısma kadar da sarı koruma kalkanı devam ettirilmiş. 20 inç boyutlu jantlarını da es geçmemek lazım!

Ne olursa olsun yapan kişinin tasarım anlayışı başarılı.

Town Car’ın arka kısmını incelemeye başladığımızda; farların büyüklüğü, durduğu yer, tipi ve bagaj kapağı açılarına kadar yine benzetilmeye çalışılmış.

İç mekanı kesinlikle hayal kırıklığı yarattı.

Kabin kısmında klasik Amerikan otomobillerde olan şişkin, fonksiyonlu deri koltuklar, değiştirilmeden bırakılmış. Odaklanılan yerin dış kaporta aksamı olduğu açıkça belli oluyor. Yoksa yırtık kısımlar tamir edilip, arka koltuğu da kırmızıya çevirmeye uğraşmazdı!

Phantom görünümlü Town Car’da V8 bir motor bulunuyor.

4.6L V8’den 210 ps güç ve 373 nm tork alınıyor. Ünite, yeterli performansı verecek düzeyde. 4 vitesli otomatik şanzımana sahip araç, 197.949 kilometrede.

Eğer direkt olarak Iron Man kostümü giydirilmeden satılığa çıkartılsaydı, İngiliz otomobillerine meraklı Amerikan vatandaşları beklemeden alabilirdi. Bu karışık araba için de 7.995 dolar fiyat koyulmuş.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum