Yatırım yapmaya başla!

Liberty Walk Lamborghini Aventador’u Yanan Meteora Dönüştürdü!

Lamborghini'nin F16'larla yarışan arabası Aventador, bu sefer ünlü Japon modifiye firması Liberty Walk'un ellerinde tekrar canlandırıldı. Ve bloody kırmızı renkle! İşte detaylar...
Liberty Walk Lamborghini Aventador’u Yanan Meteora Dönüştürdü!

Japon Liberty Walk Dizayn firması kendine has tarzıyla yine ağızları açık bırakacak bir çalışmaya imza attı. Eşi benzeri olmayan bir yol üzerinden modifiye uygulaması yapan Liberty, hiper bir arabandan nasıl hiper üstü bir otomobil çıkartmayı başarıyor halen daha anlamış değilim.

Aventador’un farklı bir çok çalışmasını yapmış olsa da gördüğümüz kırmızı sürüngen bir başka duruyor. Bundan önce fuar için hazırlanan yeni McLaren 650 S‘in göz alıcı hale dönüşmesini izlemiştik. Ele aldığı araçları, hem parça olarak farklı tarzda kullanımı hem de logo yapıştırmalarıyla “heyy ben Liberty Walk’um ” demesine gerek kalmıyor.

Vücuduna Frankeştayn dönüşümü yapılması, özel vidalama ile Lambo’yu korkutucu yapmış.

Normalde de yere yakın duran gövdesi, ekstra karbon fiber tampon ek parçasıyla resmen yere yapışmış. Kırmızı sürüngen!!!

Çamurluk kısımlarına getirilen parçalar perçinlenerek, parçalanmış bir robotun tekrar birleştirilmesi gibi duruyor.

Pirelli P Zero seri lastiklerin derinliği muhteşem. Jantların desenine bakarsanız özel bir teknikle boyandığını görebilirsiniz.

Bu arabaya bakınca acaba etkilenmeyen biri olabilir mi? Profil duruşu gerçekten söz bırakmıyor.

Aventador Liberty’nin dörtlü ateş etmeye hazırlanan egzozları, yukarı açılı rüzgarlıkla dikkat çağrısı yapıyor.

Ayrıca, egzozu da içine alan köşeli difüzör, Aventador’u olduğundan geniş göstermiş.  Gözükmeyen lastik yanaklarını da unutmuyoruz!

Liberty motor kısmında, standart Aventador S ünitesinden devam etmiş.

Kırmızı boğamızda yine 6.5L, 730 hp’lik bir V12 bulunuyor.

Araçlarda özel modifiyenin Liberty Walk‘ta nelere dönüşebileceğini bir kez daha gördük. Tuning şirketi kendine has olan perçinli çamurluk kemerleriyle, kendi dünyasında bile ayrı duruyor. Liberty Walk genelde motor bölümünde yazılım güçlendirmeleri yapıyor olsa da bu sefer pek müdahale edilecek bir yer bulamamış.

Aventador’un 2.9 saniyede kalkış sağlayan motoru aslında yazılım gibi güç artırım programlarına ihtiyaç duyacak cinsten değil! Dış karoserine uygulanan tarz ötesi uygulamalar bence yeter de artar! Liberty Walk’a yine bizlere sunduğu görsel showundan dolayı teşekkür ediyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum