Yatırım yapmaya başla!

Liberty Walk’un Huracan Gövde Kiti Maliyeti “İkinci El Gallardo” Kadar!

Liberty Walk'ın geçtiğimiz sene SEMA Show'a getirdiği Huracan'ın özel gövde kitinin fiyatının ne kadar olduğunu söyledi!
Liberty Walk’un Huracan Gövde Kiti Maliyeti “İkinci El Gallardo” Kadar!

Liberty Walk’u hepimiz yakından tanırız ve onun dünyanın en iyi araç gövde kitlerini hazırladığını biliriz. Öncesinde, karşımızdaki Huracan modifiyesini sizlere göstermiştik. SEMA Show’a gelen örneğine buradan bakabilirsiniz. Aventador’un yanan bir meteor parçası dönüşümü sonrasında gelen bu Lambo, muhteşemdi.

Aracın dış parçaları Liberty Walk tasarımcıları tarafından baştan hazırlanır. Agresif bir aracın daha fazlasını çıkarmak için kalıplar hazırlanır ve tamamen başka bir değişim için start verilir. Önceki içeriğimizde Silhouette Works GT paketinin Hurancan’a uygulamasının maliyetini bilmiyorduk. Japon tuning onu da söyledi…

Liberty Walk, aracın hafifliğini bozmayacak, dengeli çalışmalar yapıyor.

Spyder ve Coupe gövdelere uygulanan Silhouette Works GT Packet’e ön tamponun özel zevklere uygun olarak, hava akışına etkili olacak lip detaylarını eklemekle başlanmış. Yüzbinlerce dolar değerindeki süper spor aracın kaputu alınarak yerine hava delikli olanla değiştiriliyor.

Para hesabı bilmeyenlerin modifiyesi olarak görülen Huracan geliştirmesinde kışkırtıcı noktalar bulunuyor.

Aracın widebody olarak genişlemesi için çamurluklara müdahale edilerek, imza niteliğinde, fren sistemini soğuttuğunu düşündüğümüz mazgallar açılmış. Bir de genişleyen çapa karşı çamurluk altlarına bir şeylerin de büyük konulması gerekir değil mi?

Liberty Walk, siyah özel bir jant imal ederek Huracan’ın yuvalarına yerleştirmişler. Keza rüzgarı delen yapısını tamamlayan bir rüzgarlık paketin içerisinde gelerek, Huracan saldırı pozisyonuna alınmış. Gelelim bu kadar işler yapan Liberty Walk’un bunun için ne kadar ücret isteyeceğine!

Japon modifiyeci sizden çok para almadan bırakmayacak.

Silhouette Works GT’nin İtalyan supercar için isterseniz 60.000 dolar tüm parçalar dahil şekilde alabilirsiniz. Sürüm şeklinde de isteyebileceksiniz. Huracan’ın Spyder ve Coupe için FRP ve CRFP şeklinde versiyonlara yer verilmiş. FRP için 43.850 dolar istenirken, CFRP’ye de 50.650 dolar isteniyor.

En yüksek fiyat olan 60 bin dolara, ayrı tutulan bazı özel eklemeleri dahil ettiğinizde ulaşıyorsunuz. Bu tam paket fiyatı. İsterseniz tamponlar, çamurluk, rüzgarlık gibi ögeleri ayrı alabiliyorsunuz.

Bu fiyatların bir otomobil karşılığına bakarsanız ortalama 2005 model, 50 bin kilometrede temiz kullanılmış Huracan selefi Gallardo’ya da sahip olabilirsiniz. İsterseniz de bu vücut kitini!

Daha bitmedi. Huracan’ın tam olarak zemin yüksekliğini bu şekilde arzu ederseniz 9.500 dolar vererek fiyatı 69.500 dolara da çıkarma şansınız var. Parçaları ayrı bir fiyat listesi olarak vermeyen Liberty Walk, jantlar ve lastikler için daha fazla verilmesi gerektiğini açıkça diyebiliyor.

Huracan’ın kasırga yapısında değiştirilmeyen tek şey motoru. Doğal emişin son örneklerinden ve en iyilerinden olan 5.2L V10‘nu içerisinde besleyen süper sporcu, 580 beygiri ve 3.4 saniyelik kalkışını isterseniz böyle bir farklı gövde ile yapabilir. Elbette değişim kalitesini sorgulamayız ancak sıfır bir Tesla, Mercedes, Audi veya Gallorda parasını da modifiyeye vermek bize biraz garip geliyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum