Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Liberty Walk Tokyo Drift için “GT86 ve BRZ”yi Hazırladı!

Modifiyede agresif tekniklerle ilerleyen Liberty Walk, bu sefer GT86 ve BRZ'yi drift show için hazırlamış.
Liberty Walk Tokyo Drift için “GT86 ve BRZ”yi Hazırladı!
Yorum

Japonya’nın ve dünyanın önde gelen modifiye şirketlerinden olan Liberty Walk, yine iki muhteşem otomobil hazırlamış. Kendine özgü kalıpları var ve sürekli taklit ediliyor! Ve yeni çalışmalarını her gördüğümüzde Japon Bozosoku‘lar yeniden sokaklara mı iniyor diye de düşündürüyor. Şirket son zamanlarındaki tüm dikkatini bu iki genetiği aynı olan spor otomobillere vermiş.

Subaru motorlarıyla canlanan ve Toyota yatırımlarıyla aynı bantlardan indirilen BRZ ve GT86, Hızlı ve Öfkeli Tokyo Drift‘in yeni bir filmine mi hazırlanıyor? Çoğumuzun aklından geçen soru bu olabilir. Dış kısımda sade tipli araçların birer canavar dönüşümlerine bakıyoruz. Liberty Walk’ın tarzını yeniden yansıttığı Japonlara buyurun beraber bakalım.

Birileri taklit etmemişse, GT86’yı L.B’nin yaptığı çok bellli oluyor.

Toyota Subaru Brz Gt86 Liberty Walk Modifiye Dis GorunumHazırlığının birinci evresinde özel bir tampon kalıbı hazırlanmış. Geniş hava açıklığı verilmiş ve yarış odaklı duran liplerin çubuklarla sabitlenişini görüyoruz. Kaput, karbondan yapılıp, agresif hava kanalları olanla değiştirilmiş.

Geleneksel olan civatalı kısımlara geliyoruz.

Toyota Subaru Brz Gt86 Liberty Walk Modifiye TamponWide body denilen uygulama kapsamında çamurluklara plastik parça eklemesi yapılmış. Ön tampona kadar uzatılan dodikler, yine civatalı bir şekilde kaportaya monte edilmiş. Bu, BRZ ve GT86’da aynı.

BRZ ve GT86 zemine en yakın noktada konumlandırılmış.

Toyota Subaru Brz Gt86 Liberty Walk Modifiye ProfilOfsetli jantlara sarılı lastiklerin, drift sporuna uygun olarak takıldığını düşünüyoruz. Profilden bakıldığında çamurluk içine giren lastikler sayesinde modellerin zemine ne kadar yakın durduğunu görebiliyoruz. Bunun da sebebi L.B’nin havalı süspansiyon yerleştirmesi.

Japon sanatçılar arka kısımda da bilindik parçalara yer vermişler.

Toyota Subaru Brz Gt86 Liberty Walk Modifiye Arka GorunumGT86’nın genel görünümü önceden yapılan “çok modifiyeli GT86” ile aynı. Bagajdan yükseltilen ducktail rüzgarlık bu araca yakışan en iyi aksesuarlardan birisi. Çift çıkış egzoz yine yeni bir difüzörden çıkartılmış. Onun dışında tampondanki değişim de ayırt edilebiliyor.

Liberty Walk müşterilerine 4 farklı kitle geliyor.

Toyota Subaru Brz Gt86 Liberty Walk Modifiye EgzozBöyle bir GT86 veya BRZ’ye sizde sahip olabilirsiniz. Normal bir modifiye kiti istediğinizde 4.470 dolar olacak. Ve bu 5.770 dolara kadar gidiyor. Bunlar içerisinde LED DRL ön ve arka aydınlatmalar, yeni egzoz ve havalı süspansiyonun opsiyonlama fiyatları belirtilmemiş. Belki 5.770 dolarlık pakette olabilir.

İlginizi Çekebilir :

Liberty Walk Hond Nsx Ileri Performans Moduna Aldi
Liberty Walk Honda NSX’i İleri Performans Moduna Aldı!

Japon otomobil modifiye sanatlarının öncüsü olan Liberty Walk, GT86 ve BRZ’yi drift pistlerine yakışacak şekilde değiştirmenin sözünü veriyor. Kırmızı-siyah kompakt tek kapılarının değişimini siz nasıl buldunuz?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu