Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Liberty Walk Tokyo Drift için “GT86 ve BRZ”yi Hazırladı!

Modifiyede agresif tekniklerle ilerleyen Liberty Walk, bu sefer GT86 ve BRZ'yi drift show için hazırlamış.
Liberty Walk Tokyo Drift için “GT86 ve BRZ”yi Hazırladı!
HABER GİRİŞ

Japonya’nın ve dünyanın önde gelen modifiye şirketlerinden olan Liberty Walk, yine iki muhteşem otomobil hazırlamış. Kendine özgü kalıpları var ve sürekli taklit ediliyor! Ve yeni çalışmalarını her gördüğümüzde Japon Bozosoku‘lar yeniden sokaklara mı iniyor diye de düşündürüyor. Şirket son zamanlarındaki tüm dikkatini bu iki genetiği aynı olan spor otomobillere vermiş.

Subaru motorlarıyla canlanan ve Toyota yatırımlarıyla aynı bantlardan indirilen BRZ ve GT86, Hızlı ve Öfkeli Tokyo Drift‘in yeni bir filmine mi hazırlanıyor? Çoğumuzun aklından geçen soru bu olabilir. Dış kısımda sade tipli araçların birer canavar dönüşümlerine bakıyoruz. Liberty Walk’ın tarzını yeniden yansıttığı Japonlara buyurun beraber bakalım.

Birileri taklit etmemişse, GT86’yı L.B’nin yaptığı çok bellli oluyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Hazırlığının birinci evresinde özel bir tampon kalıbı hazırlanmış. Geniş hava açıklığı verilmiş ve yarış odaklı duran liplerin çubuklarla sabitlenişini görüyoruz. Kaput, karbondan yapılıp, agresif hava kanalları olanla değiştirilmiş.

Geleneksel olan civatalı kısımlara geliyoruz.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Wide body denilen uygulama kapsamında çamurluklara plastik parça eklemesi yapılmış. Ön tampona kadar uzatılan dodikler, yine civatalı bir şekilde kaportaya monte edilmiş. Bu, BRZ ve GT86’da aynı.

BRZ ve GT86 zemine en yakın noktada konumlandırılmış.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Ofsetli jantlara sarılı lastiklerin, drift sporuna uygun olarak takıldığını düşünüyoruz. Profilden bakıldığında çamurluk içine giren lastikler sayesinde modellerin zemine ne kadar yakın durduğunu görebiliyoruz. Bunun da sebebi L.B’nin havalı süspansiyon yerleştirmesi.

GCM Yatırım Banner
Japon sanatçılar arka kısımda da bilindik parçalara yer vermişler.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==GT86’nın genel görünümü önceden yapılan “çok modifiyeli GT86” ile aynı. Bagajdan yükseltilen ducktail rüzgarlık bu araca yakışan en iyi aksesuarlardan birisi. Çift çıkış egzoz yine yeni bir difüzörden çıkartılmış. Onun dışında tampondanki değişim de ayırt edilebiliyor.

Liberty Walk müşterilerine 4 farklı kitle geliyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Böyle bir GT86 veya BRZ’ye sizde sahip olabilirsiniz. Normal bir modifiye kiti istediğinizde 4.470 dolar olacak. Ve bu 5.770 dolara kadar gidiyor. Bunlar içerisinde LED DRL ön ve arka aydınlatmalar, yeni egzoz ve havalı süspansiyonun opsiyonlama fiyatları belirtilmemiş. Belki 5.770 dolarlık pakette olabilir.

İlginizi Çekebilir :

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Liberty Walk Honda NSX’i İleri Performans Moduna Aldı!

Japon otomobil modifiye sanatlarının öncüsü olan Liberty Walk, GT86 ve BRZ’yi drift pistlerine yakışacak şekilde değiştirmenin sözünü veriyor. Kırmızı-siyah kompakt tek kapılarının değişimini siz nasıl buldunuz?

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.