Paylaşım

Liam Neeson Başrolündeki Jaume Collet-Serra İmzalı The Commuter’ın “Son” Fragmanı!

 

Non-Stop, Taken, Unknown gibi başarılı aksiyon filmleri ile gönüllere taht kuran Liam Neeson, yine izleyicinin nefesini tutacağı bir macera ile karşımıza gelecek. Ülkemizde 12 Ocak’ta gösterime girecek olan The Commuter’un (Yolcu) başrolünü üstlenen usta oyuncu, bu filmde de kendisinin ve sevdiklerinin hayatını kurtarmak için uğraşıyor.

Tıpkı Jason Statham gibi sevilen bir aksiyon filmi kahramanı olan Neeson, The Commuter’da Michael McCauley isimli bir adamı canlandırıyor. Her günkü gibi eve dönmek için trene binen Michael’ın macerası gizemli bir kadınla tanışmasıyla başlıyor. Daha doğrusu; Vera Famiga’nın hayat verdiği karakter, Michael’a yerine getirmek zorunda olduğu bir görev veriyor.

Kadının dediği gibi son duraktan önce trendeki gizli yolcuya ulaşmaya çalışan Michael, bir yandan da içine düştüğü olayın gerçekten ne olduğunu anlamaya çalışıyor. Neticede; başrollerinde Liam Neeson, Vera Farmiga, Patrick Wilson, Sam Neill ve Elizabeth McGovern gibi isimlerin yer aldığı film, gayet heyecan verici görünüyor diyebiliriz.

Aksiyon severlerin merakla beklediği The Commuter’ın yönetmen koltuğunda Jaume Collet-Serra’nın oturduğunu ayrıca belirtelim. Orphan, The Shallows, House of Wax, Anna gibi gerilim filmleri ile de beğeni toplayan İspanyol yönetmen, The Commuter’da Liam Neeson’la birlikte dördüncü kez çalışmış oldu. Ve ikilinin şimdiye kadar beraber çalıştığı bütün filmlerin beğeni topladığını düşününce; The Commuter’ın en az diğerleri kadar başarılı olacağını söyleyebiliriz.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur