Yatırım yapmaya başla!

Lexus’un Şangay Fuarı’na Getireceği Yeni Aracının Sırrı Çözülmeye Çalışılıyor!

Lexus'un gösterdiği teaser görüntüsünde dünya SUV ve lüks VAN araç arasında kaldı!
Lexus’un Şangay Fuarı’na Getireceği Yeni Aracının Sırrı Çözülmeye Çalışılıyor!

Lexus yaklaşmakta olan Şangay Auto Show için bir araç hazırlıyor ancak şimdilik gizemli durumda. Markanın zaten karakter olarak bir gizemli yapısının olduğunu söylememiz mümkün. Mercedes S, BMW 7 ve Audi A8 gibi üst düzey modelleri bile bazen teknolojisiyle geride bırakabilen Japon temsilci, yeni bir SUV hazırlığında olabileceği söylendi.

Teaser’ın karanlık kısmından kalan yerlere baktığımızda SUV olasılığı yüksek gözüküyor. Tahminler onun Lexus RX SUV’un daha küçük bir parçası olacağını yönünde. Hibrit desteği getirilen UX’den nasıl farkları olacak?

Lexus yeni aracını Tayvan web sayfasında paylaştı.

Sayfada “lüks mekan” ve zorlu ulaşımların artık olmayacağını söylüyor. Burada anladığımız da onun gerçekten 4×4 bir araç olduğu. Bazı yorumları dikkatte aldığımızda ise SUV klasmanında yeterli güce sahip olan Lexus’un minivan tarafına ait bir aracında olabileceği söylendi.

Gelen bilgiler arasında SUV veya VAN aracın sadece Çin ve Güney Asya’da satılacağını öğrendik. Geçtiğimiz yıl Lexus’un tescilli markası olan LM 350 ve LM 300h isimlerinin bu söylentili minibüste kullanılabileceği tahmin edilmektedir.

Aslında Lexus’un minibüs söylentisi bir süredir ortalarda dolaşıyor. Şöyle ki ana markasının ürettiği Alphard‘ın daha lüks versiyonun yapılabileceği konuşuluyordu. Lexus’un başkanı Manila Raymond Rodriguez bunu bizzat kendi söylemişti.

Japon markanın bu girişiminin Mercedes’in belirtilen bölgelerde lüks minibüs konusunda iyi satışlar elde etmesi. Yani, Lexus yine bir Alman çekişmesine giriyor diyebiliriz!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum