Yatırım yapmaya başla!

Almanların Efsane Tankı Leopar’ın Arazi Üzerindeki Büyüleyici PerformanslarıYeni üretilen bir ürünün kalitesini ve performansını ölçmek için bazı testler yapılır. Özellikle bu yeni üretilen ürün otomobil veya buna benzer bir araçsa, yapılan performans testleri büyük önem taşır. Bazı araçlarda hız testi, aracın motoruna yapılan testler, aracın tekerleklerine yapılan testler ve bunun gibi birçok performans gösterisi oldukça ilgi çekicidir.

Bu videomuzda yine bir araç olan Leopar tankının performans testinden bahsediyoruz. Bu tankın performansını ölçmek için bir parkur hazırlanıyor. Tankın geçeceği güzergaha engeller koyuluyor. Tankın atış yapması için hedefler koyuluyor ve bu parkurda tankın performansı test ediliyor.

Sizler için bu testlerin ait olduğu görüntüleri bir araya getirdik. Yukarıdaki videoda tanka yapılan bu performans görüntülerine ulaşabilirsiniz. Keyifli seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum