Yatırım yapmaya başla!

Las Vegas’ta Bulunan Milyon Dolarlık Lüks Malikane

Las Vegas’ta Bulunan Milyon Dolarlık Lüks Malikane

Lüks evlerden bahsedildiğinde, hemen hemen her insan dikkat kesilir ve bu evlerin özelliklerini merak eder, değil mi? Elbette öyledir. Zira bazıları bu lüks malikanelerde hoşa giden bir tasarımı, belki kendi evinde kullanmak isteyecek, belki de arkadaşlarıyla yaptığı çay sohbetlerinde, nasıl güzel bir tasarım olduğunu ballandıra balllandıra anlatacak.

İnsanların rüyalarını süsleyen bu evlerin özelliklerini öğrenmek, görüntülerine bakmak bile bazı insanları tek başına mutlu etmeye yetmektedir. Nitekim, mutlu olmayı başaran insanların ortak noktalarına bakıldığında, bu insanların hayal kurmayı başaran ancak gerçeklerden de fazla uzaklaşmayan insanlar olduğunu görüyoruz. Yani süper lüks bir malikaneyi incelemek ve bir gün böyle bir evde yaşayabilmeyi hayal etmek, insanları mutsuz etmez; hatta aksine onların keyifli düşüncelere dalmasını sağlayabilir.

Lüks evlerde gördüğümüz sadece bir masanın ya da aydınlatmanın, kendi evimizde de bulunması bizleri mutlu etmeye yetebilir. Neticede, birazdan sizlerle paylaşacağımız lüks malikane; kimilerimizin hayali, kimilerimizin ise iç geçireceği bir mekan olma özelliğine sahip. Dilerseniz, Las Vegas’ta bulunan ve milyon dolarlık maliyetiyle nam salan malikanenin özelliklerini incelemeye bir an evvel başlayalım.

İşte karşınızda milyon dolarlık bir malikane:

Milyon Dolarlık Malikane – Las Vegas

19 Milyon Dolar

Milyon Dolarlık Malikane - Las VegasYukarıda da belirttiğimiz gibi bu malikane, Las Vegas 7 Sable Ridge Court’da bulunmaktadır. 19 milyon dolara satılmış olan ev, adeta bir şato kadar büyük tasarlanmıştır. Her metrekaresi özenle dizayn edilmiş ve en ince ayrıntısına varana kadar lüks unsurlarla detaylandırılmış olan bu ev, hayatınız boyunca göreceğiniz en güzel evlerden biri olabilir. Çoğu kişi gibi benim de şahsi fikrim bu yöndedir.

Milyon Dolarlık Malikane - Las VegasNitekim bu lüks ev, kraliyet ailelerine layık bir yapı olarak tasarlanmıştır. Bununla birlikte evin bulunduğu konum da ayrıca dikkat çekmektedir. Çünkü bu ev dünyanın en ünlü kentlerinden biri olan Las Vegas’ta bulunmaktadır. Muazzam bir şekilde inşa edilmiş olan malikanenin iç tasarımına baktığımızdaysa, 9 özel banyosunun, 5 yatak odasının, ev sinema salonunun ve modern bir şarap mahzenin olduğunu görüyoruz. Ayrıca farklı tasarıma sahip lüks asansörleri, masaj ve spor odası, elbise dolapları, çalışma ve konferans odası, tam donanımlı bir saunası, farklı aktivite odaları gibi daha birçok ayrıcalıklı özelliğinin bulunduğunu da söyleyebiliriz.

Neticede, böyle lüks bir evde verilecek bir partinin, seçkin insanlar arasında nasıl sükse yaratacağını tahmin etmişsinizdir. 19 milyon dolara mal olan bu evin resimlerini incelediğinizde, ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacağınızdan eminiz.

Peki, şu an sahip olduğunuz evle kıyasladığınızda; bu ev gözünüze nasıl görünüyor? Daha doğrusu, bu evin en çok hangi yönünü beğendiniz? Aslında şöyle de sorabiliriz, bu evin hangi özelliğini kendi evinize uyarlamak isterdiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Gayrimenkul kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum