Yatırım yapmaya başla!

Las Vegas’ın Ünlü Kumarhanelerinin Yıkım Anına Ait GörüntülerKumarhane denince dünyada akla ilk gelen yer hiç kuşkusuz Amerika’nın Las Vegas eyaleti olmaktadır. Çok sayıda kumarhanenin bulunduğu Las Vegas’a her yıl milyonlarca insan bu tutkusunu yaşamak için akın etmektedir.

Yıllar yılı kumarhane kültürünün yerleştiği Las Vegas’ta zaman içerisinde bazı kumarhanelerin yıkımı gerçekleşmektedir. Yapıların eskimesi ya da yerine yenisinin yapılması için Las Vegas’ta çok sayıda kumarhanenin yıkımı gerçekleşmiştir.

İzlediğiniz videoda ise yıkımı gerçekleşen 10 kumarhaneye tanık oluyorsunuz. Devasa yapılar olduğu görülen kumarhanelerin yıkımlarının ise tam bir görsel şölene dönüştüğünü görüyoruz. Kolonlarına yerleştiren dinamitler ile saniyeler içerisinde kumarhaneler yerle bir oluyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum