Yatırım yapmaya başla!

Las Vegas Katliamcısı Stephen Paddock’un Kim Olduğunu Arkadaşı Açıklıyor!

ABD’nin en kanlı saldırısı olarak tanımlanan ve günlerdir gündemden düşmeyen Las Vegas katliamıyla ilgili yeni gelişmeler meydana geldi. İşte şehri kana bulayan Stephen Paddock hakkındaki gerçekler…
Las Vegas Katliamcısı Stephen Paddock’un Kim Olduğunu Arkadaşı Açıklıyor!

Tüm dünyayı sarsan kanlı saldırının ardından Stephen Paddock, herkesin duyduğu ve merak ettiği bir isim haline geldi. Yerli ve yabancı kaynakların neredeyse hepsinde Stephen Paddock’la ilgili ortaya atılmış iddialar yer aldı.

Kimilerine göre kendi halinde, sıradan biri olan Paddock, kimilerince fazlasıyla tuhaf bir adamdı. Peki, onlarca insanın kişinin hayatını kaybettiğini, 500’ün üzerinde insanın da yaralandığı saldırının ardındaki Steven Paddock gerçekten kim? İşte arkadaşının ağzından ölü olarak ele geçirilen katliamcı…

ABD’nin en kanlı saldırısı Las Vegas katliamında yaşananlar günlerdir manşetlerden düşmüyor.

Kanlı saldırı Las Vegas katliamı gündemde

Ama en çok merak edilen şey, Las Vegas katili Stephen Paddock’un kim olduğu ve bunu neden yaptığı! İşte tam da bu noktada, emekli bir muhasebeci olduğu öğrenilen Paddock’un herhangi bir terör örgütüyle ilişkisi olmadığı belirtilmişti.

Pilot brövesi ve avcılık lisansı olduğu belirtilen Paddock’un erkek kardeşi de yaptığı bir açıklamada onun böyle bir şeyi neden yaptığına anlam veremediğini söylemişti.

Stephen Paddock kim merak ediliyor

Ayrıca komşularından Diane McKay, Paddock’u fazla sessiz biri olarak tanımlayarak “sanki hiç yokmuş gibiydi” yorumunu yapmıştı. Maddi durumu iyi olduğu belirtilen ve kumar oynadığı bilinen saldırgan, Las Vegas’a bir saat uzaklıktaki Mesquite’de 62 yaşındaki kız arkadaşıyla birlikte yaşıyordu. İşte tam da burada sizlere saldırganın arkadaşının yapmış olduğu açıklamalardan bahsetmek istiyorum. Zira epey ilgi çekiciler!

Paddock’un aile dostu olarak tanımlanabilecek Adam Le Fevre isimli Avustralyalı iş adamı, Marilou Danley’in kız kardeşiyle birlikteliği sayesinde Paddock’la tanışmış.

Paddock aile dostu Adam Le Fevre

İçine düştüğü durumun onu sarstığını söyleyen La Fevre, Paddock’un evine gidip yemek bile yediğini ve böyle bir şeyi nasıl yapabileceğini anlayamadığını dile getiriyor. Ancak Paddock’un Marilou ile garip bir ilişkisi olduğunu da belirtiyor.

Saldırı sırasında Filipinler’de olan Marilou’nun Paddock’un yanındayken sürekli gergin göründüğünü anlatıyor.

Stephen Paddock evi

Çünkü La Fevre, Paddock’un kız arkadaşını sık sık azarladığını ve onu küçümsediğini belirtiyor. Tüm bunlara ek olarak Adam La Fevre, Paddock’un gerçek bir silah tutkunu olduğunu ifade ediyor. Hatta Paddock’un evine girdiğinde kendisine evi gezdiren Stephen “yatak odası, oturma odası ve silah odası” sözlerini kullandığında epey şaşırmış. İlaveten, Stephen’ın “Amerika’daki pek çok kişinin silahı var ve bu benim doğal hakkım. Sonuçta, silahlar yanlış ellere düşmemeli” gibi konuşmalar yaptığının da üzerinde duruyor.

İlk olarak 2013 yılında Filipinler’de tanışan ikili daha sonra Las Vegas’ta yeniden bir araya gelmiş. Steve Paddock’un çok cömert olduğunu ve kumardan iyi para kazandığını belirten La Fevre, “onu sevmemek için hiçbir nedenim yoktu” diyor. Ek olarak, Paddock’un silah koleksiyonunu kendisine gösterdiğini ancak bu silahlar arasında saldırıda kullanılanlardan biri olup olmadığını hatırlamadığını söylüyor. Şimdi düşündüğünde bile onun böyle bir saldırının arkasındaki isim olmasına inanamadığını anlatan iş adamı, kız arkadaşınınsa olayla hiçbir ilgisi olamayacağını iddia ediyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Kimdir kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum