Yatırım yapmaya başla!

Larte Desing’ten Infiniti QX80’ne Karanlık Modifiye!

Çoğu çalışmalarını Infiniti araçları üzerinde yapan Rus Larte, QX80 SUV için çok özel kit paketi hazırlamış. İşte detaylar...
Larte Desing’ten Infiniti QX80’ne Karanlık Modifiye!

Larte Desing, daha çok yeni sayılabilecek bir geliştirme modifiye şirketidir. 12 yıldan beri hizmet veren şirket, çalışmalarına ilk Infiniti araçlarıyla başlamıştır. Modern üretim teknikleri sayesinde kendini daha fazla ve hızlı geliştiren Larte, ağlarını Range Rover, Mercedes, Lexus, Tesla ve Maserati‘ye kadar genişletmiştir.

Konuğumuz olan Infiniti’nin en büyük yapı taşı QX80, LR5 adı verilen yeni kit ile değiştirilmiş. Larte’nin QX80’i, konsept çizimi olan Monograph‘a yakın hale getirilmiş.

Rus şirket, özel kit programını dev Japon SUV’una uygulamış.

Standart duruş biçiminde dahi yakışıklı bir profil çizen QX80, son eklenişlerle asileştirilmiş. Zarif aydınlatma yapısına sahip SUV’un farları, değiştirilmeyen kısımlar arasında.

En büyük dokunuşlar QX80’in tampon ve ızgara kısımlarına yapılmış.

Izgara kısmı tamamen değiştirilmiş. Krom çerçeveli ve ufak açıklıklı telli yapı şimdi, daha geniş hava girişlerine sahip siyah bir panjur imal edilmiş.

Rus şirket karizmatik 4×4’ü daha acımasız şekle sokmuş.

Bu dememizdeki sebeb, orijinal tampon üzerindeki çalışmalar. Aslında tamponun temel şekline dokunulmamış. Yani ayrıca bir kalıp hazırlayıp üretilmemiş.

Alt kısımlara lip getirilmiş. Liplerin üzerine de ufak sis farları yerleştirilmiş. Hava açıklıklarının etraf malzemesi genişletilerek, Led aydınlatmalar eklenmiş.

QX80’nin jantları Larte olarak yeniden tasarlanmış.

20 inç olan standart jant ölçüsü değiştirilmemiş. Çok kollu yapı, siyah şekilde 6 kollu sportif yapıda ele alınmış.

Arka kısımda da değişimler yapılmış.

Larte imalatı egzoz boruları ve Remus’un egzoz sistemi QX80’ne verilmiş. Tampon yine eklemerle birlikte daha büyük hava deliklerine kavuşturulmuş. Siyah temalı Infitini çalışması genel manada farklı duruyor.

Larte’nin hazırladığı LR5 Kiti‘ni isterseniz Infiniti bayilerinden alabiliyorsunuz. Kit malzemelerinin hepsini almak zorunda da bırakılmıyorsunuz.

İstediğiniz parçaları ayrı ayrı alabiliyorsunuz. Öte yandan QX80’i bu şekilde isterseniz teslimat süresi 2 haftayı buluyor.

ABD ofisinden temin edebileceğiniz kit için 15.990 dolar isteniyor. Bize kalırsa bu değişim için yüksek bir fiyat. ABD’de orta sınıf bir araç fiyatının 25-35 bin dolar civarlarında diye düşünürsek, Infiniti kiti ile neredeyse bir araba alınabilir. Peki siz QX80 mi standart mı yoksa LR5 kiti ile mi tercih ederdiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum