Yatırım yapmaya başla!

Land Rover Discovery’nin Bu Sefer ki Rakibi Şampiyon Husky Köpek Takımı!Land Rover! Bu markanın ismini duyduğumuzda oluşan hissiyatlar eminim ki aynıdır. Sedece araziye yönelik çalışmalar ile dünyaya servis edilen bu mükemmel marka, her defasında araçlarının ne kadar yetenekli olduğunu farklı çalışmalarla vurguluyor. Dünyanın en lüks SUV modeli olarak gösterilen Range Rover‘a çalışmaların en ince noktası diyebiliriz. Land Rover’ın kafalarda kamp ortalamlarının vazgeçilmez aracı olarak görülen Discovery, bu sefer ki yarışını makinalara karşı değil, Alaska’nın kar köpekleriyle yapıyor.

Discovery’nin yenilenmesiyle, yüklenen özellikler ve yeteneklerini farklı bir şekilde lanse edildiğini görüyoruz. Mücadele ettiği Husky cinsi köpekler, Alaska yarışlarda sürekli birincilik alan takımıdır. Bence burada büyük bir cesaret örneği görüyoruz. Neden dersek; Discovery her ne kadar toprak zemin ve kış ortam yollarında başarılı olsa da rakibi tamamen soğuk mevsimlere yönelik yaratılmış! Finlandiya’da yerin 35 metre altında yapılan bu yarışın ortam sıcaklığı -2 derece. Land Rover Discovery Sport”un 286 beygirlik dizel motoruna karşı 6 Alaska köpeği videoda gördüğümüz gibi avantajlı olduğu zeminde çıkış yapıyor.

Her ne kadar Husky’ler kısım kısım 35 km/h süratine çıksa da, Discovery hızlı bir adaptasyonla kar ve buz modunda ilerliyor. Dikkatli izlediğimizde hızlanma ve dönüşlerde Land Rover Discovery’nin en uç noktada çekiş kontrol ile denge sistemlerinin kusursuz çalıştığını görebiliriz. Yarışın sonunda birbirlerine ters olarak geldikleri bitiş noktasına ilk önce Discovery’nin gelmesi şaşırtıyor. Buradan çıkartacağımız tek sonuç; makinalar canlıların üstünlük kurduğu her ortamda güçlerini kanıtlıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum