Yatırım yapmaya başla!

Land Rover Discovery Toplam Ağırlığı 110 Ton Olan Kamyonu Çekiyor!İngiliz Land Rover’ın asi SUV’u Discovery, SVX Dizayndan sonra şimdi de karşımıza bir birine bağlı tam 110 ton ağırlığındaki kamyon kasalarını çekiyor. Discovery Sport’un 100 tonluk tren çekmesinin şimdilik üstüne çıkılıyor. Aslında bunun daha fazlasını; Porsche Cayenne SUV, 285 tonluk Airbus A380 jumbo uçağını çekerek gerçekleştirmişti. Ve rekor olarak tarihe yazılmıştı. Land Rover’da emin adımlarla kırılan rekora doğru gidiyor.

Deneme için lazım olan bir kamyon ve arkasına bağlı 7 adet kasa! Amerikan yapımı bir tır ile arasına bağlanan sağlam çeki halatıyla denemeyi başlatıyorlar. Özellikle Discovery’in lastik hareketlerine ve vereceği tepkilere odaklandım. Gördüm ki hiç bir zorlanma yok. Sadece çekip bırakacak sanılsa da normal bir şekilde gidiş yapıldı.

Discovery bu denemeyi 3.0L 258 beygir güce ve 600 nm torka sahip motoruyla gerçekleştiriyor. Bakalım bundan sonraki denemeler neyle yapılacak merak ediyoruz doğrusu…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum