Yatırım yapmaya başla!

Lamborghini Murcielago vs Nissan GTR ile Tarihe Geçecek Drift Show!Dünyanın en iyi sayılabilecek pilotları yine direksiyon başına geçtiler! Sürücülerden bir tanesi Ken Block ile aynı yeteneklere sahip, Lamborghini Murcielago‘nun sahibi Daigo Saito dur. Saito, direksiyon başında Japon yeteneklerini fazlasıyla konuşturan D1 Grand Prix şampiyonudur. Yeteneği oldukça küçük yaşlarda keşfedilen bu Japon sürücü, Toyota’nın desteği ile 28 yaşında “Drift King” ünvanına sahip olmuş birisidir. Ken Block’da olduğunu gibi Saito’nun da en büyük sponsoru Monster Enerji grubudur. İkinci en büyük destekçileri de 2017 Yeni McLaren 650 S’i kendine göre dizayn eden Japon Liberty Walk firmasıdır. Birleşen güçler inanılmaz!

Murcielago, 6.2 litre motor hacmi, 580 hp güç ve V12 sayesinde 3.8 saniyede 100 km/h hıza kalkış yapabilen bir arabadır. Rakip köşeye geçtiğimiz zaman karşımıza Monster Enerji’nin vazgeçilmez İngiliz sürücüsü BJ Baldwin çıkıyor. İşte kapışma diye buna denir! Baldwin’in altındaki GTR güç olayını aşmış, dikkate alınması gereken bir arabadır. Niye diye sorarsanız normale göre fazladan +800 hp daha fazla. Yani 1400 beygir gücünde.

GTR’ın gaz tepkimelerini bile hayal etmek zor! Hatırlarsanız sizler için Ken Block ve Daigo Saito‘nun kanyondaki harika drift videosunu sunmuştuk. Saito’nun İngiliz rakibi Baldwin’de oldukça yetenekli bir sürücü olduğunu vurgulamak isteriz. Sonuçta iyi eğitim de alsa 1400 hp‘lik bir arabayı zaptetmek gerçekten zor olsa gerek. Bize göre bu tip yarışlar ve gösteriler her zaman olmalı. Sadece izlemiş olsak bile, büyük bir heyecan vermeyi başarıyorlar. Bu arada videomuzu izlerken ses açarsanız daha etkileyici oluyor.

Baktığımız da bu tip araçları kullanan kişiler geçmişlerinde iyi eğitim alan ve sonradan otomobil yarışlarında boy gösteren kişilerdir. Bu insanlar, yarış tutkularını hiç bir zaman bırakmayıp, hayatlarının bir parçası haline getiren kişilerde dersek yanlış olmaz. Bakalım başka hangi usta pilotun bu gibi güzel drift show‘larını izleyeceğiz!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum