Yatırım yapmaya başla!

Lamborghini Huracan Spyder’ın Karlı Tepelere Tırmanışını İzleyin!

Bir Instagram kanalında yayınlanan videoda, Lamborghini Huracan Performante Spyder karlı tepelere tırmandırılıyor.
Lamborghini Huracan Spyder’ın Karlı Tepelere Tırmanışını İzleyin!

Lamborghini’nin süper spor otomobili Huracan, Urus 4×4’ün gitmesi gereken yerlerde gitmeye çalıştı. Hızlı araç konularının yetkili adres firmaları, sırayla arazi taşıtı modasına uymaya başlamıştı. Porsche’nin başlattığı Cayenne, sonrasında İtalya’ya yani Lambo Urus’a kadar uzadı. Elbette bazıları buna çok bozuldu. Hiç hız makineleri yapan şirket, çizgisinden çıkar mı diye de birçok tepki aldılar. Bu konumuzda ise AWD’nin bazen tahmin edemeyeceğimiz şeyler yaptırması!

Dört tekerlekten çekişle hareket eden Huracan Spyder, karlar üzerinde SUV’ları kıskandıracak hareketler yaptı. Açıkçası Instagram adresinde yayınlanan kısa videoları izledik ve heyecanlandık. O zaman daha fazla bekletmeden Huracan neler yapmış ona bakalım!

Huracan’ın bu kadar usta kayakçı olduğunu açıkçası bilmiyorduk.

Tahmin edilmesi zor olan bir şeylere bunu ekleyebiliriz. İlk yüklenen videoda karlı ancak düz bir zeminde spor aracın geçitlerini görüyoruz. Üstü açık bir şekilde soğuğa aldırış etmeden showunu yapan Huracan Spyder, gördüğümüz kadarı ile hiç bir takılma yaşamıyor.

Lamborghini veya sahip olan insanlar, araçlarının kar üzerinde nasıl performans gösterdiğine bakacağız deseler, biz onu Urus SUV‘la yapacaklar anlardık. Zemine birkaç santim duran bir aracın bırakın performansı buzlu zeminde gidebileceğine bile ihtimal vermezdik.

Asıl bomba ikinci videoda!

Powerslidelover Instagram sayfasından gelen görüntülerin ikincisinde Huracan, durur vaziyette, kar üzerinde startını veriyor. Ani bir kalkışla birlikte İtalyan model, gayet normal bir şekilde ilerleyebildi. Daha da komiği ise arkasından giden araç Urus ve asıl onun testinin olması gerekirdi!

Huracan Performante Spyder bakalım aktarım organı olarak ne taşıyor. Orta monteli bir motora sahip süper spor model, 5.2L V10‘luk doğal emişli bir ünite ile hareket ediyor. 640 ps güce sahip spor otomobil asfaltta 3.1 saniyede 100 km’ye çıkabiliyor. Ve ibresi rahatlıkla 325 km/h’ye değebiliyor. Gerçekten videolar kısa da olsa eğlenceli görüntüler sunulmuş. Huracan’ın kar performansı sizce nasıl?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum