Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Lamborghini Huracan’ın Kendini Aşan Off Road “Çamur Dansı”Lamborghini Huracan’ın Kendini Aşan Off Road “Çamur Dansı”

Başlığımızı görünce bile böyle bir süper spor arabayla çamuru yan yana koyamadınız değil mi? Bizde öyle düşünsekte böyle bir olay olmuş ve bunu da size izletmek istedik. Los Angeles‘a yağan yağmurla beraberinde oluşturduğu çamur birilerinin kanını kaynatmış olacak ki arabasını olmaması gereken bir ortama sokuyor.

Egzotik arabanın pürüzsüz asfaltta olması gerekiyor ancak AWD alt yapısı çok merak edilmiş sanırım. Çünkü bu arabanın yüksek hacim motorundan dolayı dikkatli olunması gerekiyor.

Lamborghini Huracan Off Road Çamur

5.2L hacimli motoru 610 ps güç üretiyor ve bunu çamur zemine aktarıyor. Neyse ki sevincimiz bu aracın pist canavarı Huracan Super Trofeo EVO olmaması. Fark ettiyseniz 3.4 saniyede 0-100 km/h çıkabilen Huracan’ın ön kısmını kaplayan çamur soğutma sistemini etkiliyor.

Yani buradan da tampondaki devasa hava girişlerinin ne kadar çok işe yaradığını anlayabiliriz. Motorla beraber bu kısımdan frenlerde soğutulmaya çalışılıyor. O yüzden kesinlikle o çamur Huracan’a zarar verecektir. Ve de sonradan dahil olan Audi S3’ün en azından biraz yüksek ve Quattro alt yapısı var!

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur