Yatırım yapmaya başla!

Lamborghini ESAVOX Ses Sistemiyle Gücü Evinize Getiriyor!

Lamborghini ESAVOX Ses Sistemiyle Gücü Evinize Getiriyor!

Genellikle süper arabaların ve motosikletlerin üretiminde gerçekleşen İtalyan işbirliği, bu kez büyüleyici bir ses sistemini bizlerle buluşturuyor. Otomotiv sektöründen esinlenerek meydana getirmiş olduğu ses sistemleriyle fark yaratan iXOOST, köklü otomobil üreticisi Lamborghini ile güçlerini birleştirerek, akıl almaz bir sisteme imza atıyor.

Daha önceleri de dünyanın en lüks kahve makinesi Espresso Veloce Aurum 18ct gibi araba parçalarından oluşan benzersiz tasarım ürünleriyle karşılaşmıştık. Ancak iki İtalyan devinin işbirliğinin meyvesi olarak karşımıza gelen ESAVOX ses sistemi, özellikle de Lamborghini hayranlarının beğenisini kazanacak gibi görünüyor.

Dünyanın en seçkin otomobilleri arasında yer alan Lamborghini Veneno gibi üst düzey canavarlardan esinlenilerek tasarlanan ESAVOX, benzersiz sistem özellikleri ve inanılmaz ses çıkış gücüyle Lamborghini hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak. Şimdi dilerseniz, iXOOST ve Lamborghini işbirliğiyle meydana getirilen ESAVOX ses sistemini birlikte inceleyelim.

Lamborghini’nin Parçalarından İham Alınan Tasarımı

Lamborghini'nin Parçalarından İham Alınan TasarımıGerçek Lamborghini tutkunları için geliştirilen bu proje, tamamıyla el yapımı bir sanat eseri olarak karşımıza geliyor. ESAVOX adı verilen bu benzersiz sistemin inşası, tamı tamına 2 yıl sürmüş. Lamborghini’nin orijinal egzoz sisteminden ilham alınarak tasarlanan ESAVOX, karbon fiberden oluşan monokok şasisi, pasif şok emici sistemi ve seramik destekleriyle olağanüstü bir ses çıkışı sağlıyor.

Güçlü Teknik Özellikleriyle Muazzam Bir Ses Çıkışını Sağlıyor

Güçlü Teknik Özellikleriyle Muazzam Bir Ses Çıkışını SağlıyorLamborghini ve iXOOST birlikteliğinden doğan bu etkileyici Bluetooth hoparlör sistemi; daha gerçekçi bir ses deneyimi yaşatabilmek adına 6.1 Virtual Surround sistemini de bünyesinde barındırıyor. Analog girişlerin, DSP 24-bit ADC/DAC çıkışı ile çok daha etkileyici bir sistem haline gelen ESAVOX, tamı tamına 800 wattlık inanılmaz bir ses çıkış gücüne de sahip. Hem göze hem de kulağa hitap eden bu olağanüstü cihaz, dünyanın en güçlü kablosuz hoparlörü Devialet Gold Phantom gibi üst düzey bir ses cihazını da gölgesinde bırakmayı başaracak gibi görünüyor.

ESAVOX Ses Sisteminin Fiyatı

ESAVOX Ses Sisteminin FiyatıBünyesinde barındırmış olduğu her özellikle bizleri daha da fazla etkilemeyi başaran ESAVOX, Lamborghini’nin simgesel tasarım dilini biraz da olsa çözebilmemizi de sağlıyor. Tasarımıyla eşsiz bir dekorasyon ürünü haline gelen ESAVOX, yüksek kalitede ses çıkışıyla da tam bir teknoloji harikasına dönüşüyor. Eğer sizler de Lamborghini temalı bu etkileyici ses sistemine sahip olup, gücü evinizde hissetmek istiyorsanız 26.280 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

Estetik tasarım ve üstün performans özellikleriyle otomotiv sektörüne ilgi duymayanları bile büyülemeyi başaran Lamborghini, 1963 yılından bu yana birbirinden etkileyici modelleri süper araba dünyasına hediye ediyor. Şimdi ise ses sistemleriyle fark yaratan iXOOST firması ile iş birliği yapan Lamborghini, EXAVOX adında olağanüstü bir ses sistemiyle hayranlarını bir kez daha mest ediyor. Peki, birlikte incelemiş olduğumuz  iXOOST Lamborghini ESAVOX ses sistemiyle gücü evinize taşımak istemez miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum