Yatırım yapmaya başla!

Lamborghini Aventador SVJ’nin Nefessiz 338 Km/h’ye Çıkışı!Aventador SVJ‘nin bir drag yarışında ön kaldırışının ardından Johnny Bohmer Proving Grounds top speedin nasıl olduğuna ve ne kadar bir aralıkta bunun gerçekleştiril, onu denemiş. İtalyan markada ilginç olan bir şey var sa Aventador’un S ile SVJ’nin aynı maksimum sürate sahip olması. Çok hızlı ve bir o kadar da gürültülü olan Aventador, özel bir pistte en yüksek hızı denenmiş.

Ayrı bir ekranla gösterilen hız göstergesinde Lambo’nun en alçaktan en üst sınıra kadar olan kısımlarda kesintisiz gittiğini gördük. 300 km/h’ye geldiğinde uzun süreli bekleme yapacağı zannedilirken, 320 km ve 338 km/h‘ye doğru gidişi V12’nin en iyisi olduğunu ispatlıyor.

Ve bu hızı 6 km’lik uzunluğa sahip bir pistte yapmaya çalışıyorlar. 6 km’nin ne kadarlık bir mesafe olduğunu, bildiğiniz bir ortamda aklınıza getirin. Çok uzun değil ve Aventador buranın sonunda 338 km/h’ye ulaşabildi. Maksimumu olan 350 km/h’ye gelemese de çok iyi bir sonuç çıkardı.

SVJ’nin ortasında bağıran gücün mimarisi olan 6.5L motor, V12 silindirlere sahip ve 780 ps güçle gövdesini kaldırıyor. Vahşi dediğimiz bir S varyantından çok daha fazlası olan SVJ, Almanya Yeşil Cehennem’in de çok konuşulan süper spor arabası. Seri üretim modellerinde sınıf rekorunu eline alan Aventador, pist etrafını turlamasını 6:44.97‘de tamamlamıştı.

SVJ’nin bir üstü var mı diyenlere de Yeni hibrit Sian ismini verebiliriz. Ancak bu Aventador’un gelecekteki şekli olmayacağı baştan söylenmişti. Yeni kasasını sabırsızlıkla beklendiğini bilsek de Aventador’un ancak 2023’te gelecek gibi gözüküyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum