Yatırım yapmaya başla!

Lamborghini Aventador SVJ’nin F-35 II Avcı Uçağıyla Olan Benzer Yanları!Lamborgihini’nin en sert çocuğu ve Aventador’un veda versiyonu SVJ’nin F-35 savaş uçağı ile aralarındaki benzerlikler bir video halinde gösterildi. Süper spor arabalar arasında en sıra dışı  ve keskin hatlara sahip araç kesinlikle Aventador. Çok hızlı olduğu için genel tabir olarak yer uçağı dediğimiz bu gibi spor otomobiller, birçok kez hava jetleriyle kapıştırılmıştır.

Lambo’nun en bilindik uçak tipli modeli efsane Reventon‘du. Her noktasıyla tüm dünyayı etkilemişti. SVJ’nin de kalır yanı yok. Araç teknolojisinin medarı iftiharlarından olan Aventador’un ön uç takımı, yan etekler ve motor bölmesindeki “Y” şekilli panelin F-35 ile olan uyumu gözler önüne serilmiş.

Kokpitine oturduğunuzda hissiyatlar aynı olacaktır. Özellikle SJV’nin motorunu çalıştırmak için koyulan ateşleme düğmesi kendinizi pilot zannettirebilir.

Aşırı güçler üretebilen Lamborghini Aventador SVJ’nin yeteneklerine bakalım. Arka kısma yerleştirilmiş kocaman bir 6.5L V12 ile besleniyor. Atmosferik motoru çalıştırdığınız andan itibaren dikkatli olmanız gerekiyor. Acemi ellerde sonu felaket olabilir.

Çünkü gaza dokunduktan 2.8 saniye sonra 100 km hıza geleceksiniz. İşte o anda 770 ps gücü ve 720 nm torku koltuğa yapışarak hissedeceksiniz. 100 km’den sonra ilerlediğiniz takdirde ise 350 km/h‘ye kadar kesintisiz şekilde ulaşacaksınız.

İtalyan şirket güzel ve karizmatik bir video hazırlamış. SVJ’nin F-35 Lightning II savaş uçağı ile olan ortak yanlarını da öğrenmiş olduk. Saldırı uçaklarıyla yarışan otomobillere baktığımızda; Tesla Model S, Aston Martin Vantage ve Lotus Evora. Her bir aracın yarış macerası adrenalin ihtiyacı olanlara birebir!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum