Yatırım yapmaya başla!

LA Auto Show’un Bu Sene Volvo Standı “Arabasız” Olacak!

Volvo Kasım ayında gerçekleşecek LA Auto Show'a otomobil getirmeyecek!
LA Auto Show’un Bu Sene Volvo Standı “Arabasız” Olacak!

Farklı olmak istiyorsanız illa süper şeyler yapmanıza gerek yok. En ufak bir hareketle bile kendinizi diğerlerinden ayrı olduğunu gösterebilirsiniz. Volvo’da tam olarak bu dediğimizi yapmış. Sayılı günleri kalan LA Auto Show‘da yine markaların ilk kez yollara çıkartacağı modellerin ilk gösterimi yapılacak. Her sene olduğu gibi ilginin büyük olması bekleniyor.

Los Angeles’ta gerçekleşecek fuarın en sansasyonel şirketi Volvo olacak. Çünkü kafanızı dünyanın en sağlam araçlarının üreten firma standına çevirdiğinizde orada bir otomobil veya bir SUV model göremeyeceksiniz. O zaman Volvo LA Auto Show’a ne getirmeyi planlıyor?

Volvo bu sene otomobiller üzerindeki vizyonlarından bahsedecek.

Önceden fuarlara katılmayan şirketler olmuştu. 2018 Paris Otomobil Fuarı’na Fiat, Alfa Romeo ve Jeep katılmamıştı. Volvo, araç getirmeyecek olsa da fikirlerinden bahsedecek. İsveçli marka burada değişen dünyamızda teknolojinin nereye geldiği, insanların ne istediği ve pazarın buna göre nasıl şekillendirebileceğinden bahsedecek.

Hazırlanan bir yuvarlak platformda Volvo müşterilerini “Bu bir otomobil değil” şeklinde karşılayacak. Yukarıda dediğimiz gibi amaç “vizyonunu ve aracın tanımını yeniden yapacak fikirlerini” sunması.

Eminiz ki şu soru çok sorulacak; araba göremeyeceksek, orada bizi ne bekliyor olacak. Bizim tahminlerimiz, Volvo’nun araçlar arası iletişim teknolojisinin hangi durumda olduğu, güvenlik donanımlarında bir yenilik, müşterilerle otomobiller arasındaki iletişim vb. konular olabilir.

Markanın ürün strateji departmanı başkanı Marten Levenstam‘da LA Auto Show’da dokunabileceğimiz konsept bir otomobil üzerine değil, olmayan bir konsept aracın nasıl olacağını konuşacağını söyledi. Volvo fuarda dikkat açısından hem çok çekici olacak bir o kadar da insanlara çekici gelmeyecek. Sonuçta o bir Volvo ve ne yaptığını iyi bilir!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum