Yatırım yapmaya başla!

Kylie Jenner’ın Hamilelik Haberi Hakkında TrajiKomik Sosyal Medya Paylaşımları!

“Kylie Jenner hamile mi?” sorusunun akılları kurcaladığı şu günlerde, sosyal medyadan konuya ilişkin yapılan yorumlar dikkat çekti. İşte olayın trajikomikliğini gözler önüne seren paylaşımlar…
Kylie Jenner’ın Hamilelik Haberi Hakkında TrajiKomik Sosyal Medya Paylaşımları!

Aranızda Kylie Jenner’ın kim olduğunu bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. Ancak gündemden olabildiğince uzak duranların olabileceği varsayımını hesaba katarak, küçük Kardashian’dan kısaca bahsedelim. Öncelikle küçük derken Kylie’nin yaşı itibariyle küçüklüğünden bahsettiğimizi belirtelim.

Zira skandalları ve Keeping Up with Kardashians isimli televizyon programlarıyla servetine servet katan ailenin en ünlü üyesi olan ablasının büyüklüğüne yetişmek üzere. Sonuçta; Kylie kurduğu şirket ile başarılı bir iş kadını olma yolunda hızla ilerliyor. Bakınız: Kylie Jenner nasıl milyoner bir iş kadını oldu?

Yani küçük Kardashian, son 1 yılın en çok kazanan ünlüleri listesindeki ablasını, boynuzun kulağı geçmesi deyimindeki gibi geride bırakacağa benziyor. Henüz 20 yaşında olmasına rağmen, Forbes’un hazırladığı 2017 yılının en zengin ünlüleri listesinde 59. sırada yer aldığını belirterek de öngörümüzü destekleyelim. Kısacası Kim, Instagram’da paylaştığı tek gönderi ile 500 bin dolar kazanadursun, anne bir baba ayrı kardeşi, hem güzelliği hem serveti hem de şöhretiyle ona yetişeceğini açıkça gösteriyor.

Kylie Jenner’ın hamile olup olmadığı haberinin dünya gündemini meşgul etmesi, pek çok gerçeği gözler önüne seriyor.

Kylie Jenner hamile mi

Zira ülkemizde de haberler arasında yer alan Kylie’nin hamilelik söylentileri sanki çok önemli bir şeymiş gibi yazılıp çiziliyor. Kaldı ki bunun henüz yalnızca bir dedikodu olması da durumu değiştirmiyor. Milyoner televizyon kişiliğinin Travis Scott’tan bebek beklediği, adeta dünya meselesi gibi konuşup tartışılıyor. Peki, biz bunun haberini neden yapıyoruz?

Yapıyoruz çünkü hala bu önemli konudan bihaber olanları bilgilendirmek(!) ve sosyal medya kullanıcıların yaptığı komik yorumları sizlerle de paylaşmak istiyoruz.

Kylie Jenner'in hamileliği hakkındaki sosyal medya paylaşımları

Bu arada meraklıları için ek bilgi olarak Kylie’nin sevgisi Travis’le 5 aydır birlikte olduğunu ve şayet varsa çocuğunun Tyga’dan olma ihtimali bulunduğunu da belirtelim. Zira Kylie, yıllarca birlikte olduğu eski sevgilisi Tyga’dan ayrıldıktan 1 ay geçmeden Travis’le ortaya çıkmıştı. Zaten Tyga da bu haberler üzerine Twitter’dan “o çocuk benim” deyip gülen şeytan emojisiyle paylaşım yapmıştı. Sonrasında ise mesaj silinmişti. Her neyse!

İşte olayın ne denli büyük bir mesele olduğunu ve insanların Kylie’nin hamilelik haberini nasıl yorumladığını gösteren o paylaşımlar…

Ve son olarak bu!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum