Yatırım yapmaya başla!

Kylie Jenner Dünyanın En Genç Milyarderi Olma Yolunda İlerliyor!

Forbes’un kendi servetini yapan en zengin kadınlar listesinde yer alan Kylie Jenner, Mark Zuckerberg’in unvanını alma yolunda hızla ilerliyor. Detaylar aşağıda;
Kylie Jenner Dünyanın En Genç Milyarderi Olma Yolunda İlerliyor!

Kardashian ailesinin en küçük bireyi olmasına rağmen şöhret ve zenginlik basamaklarını hızla tırmanan Kylie Jenner, Forbes’un kendi servetini kazanan en zengin kadınlar listesinde 27. sırada yer aldı. 900 milyon dolarlık servetiyle listeye giren ve ünlü ekonomi dergisine kapak olan Kylie Jenner, bu başarısının yanında tarihin en genç milyarderi olacağı yönündeki iddialarla gündeme geldi.

Söz konusu iddialar, Kylie Jenner nasıl milyoner bir iş kadını oldu sorularını yeniden odak noktası haline getirirken, popüler kişiliğin Mark Zuckerberg’i geçecek olması dikkat çekti. Çünkü Mark Zuckerberg, 2006 yılında 23 yaşındayken kazandığı servetle kendi emeğiyle zengin olan en genç milyarder unvanını elde etmişti. Unvan Zuckerberg’in öncesinde ise 31 yaşında milyarder olan Bill Gates’e aitti.

Şimdi de bu unvanın Kylie Jenner’a geçeceği ve öngörülerin gerçekleşmesine çok kısa süre kaldığı düşünülüyor.

Kylie Jenner Forbes Listesinde 27. Sırada Öyle ki Kylie Jenner’ın en kısa sürede milyarder olarak tarihe geçmesi için bir para toplama kampanyası bile başlatıldı. Öte yandan; bazı karşıt fikirliler Kylie Jenner’ın kendi servetini kazanan en genç milyarder adayı olarak anılmasına karşı çıkıyor. Çünkü zengin bir ailede ve kameraların karşısında büyüyen Kylie Jenner’ın sıfırdan milyarder olmuş sayılamayacağı görüşü savunuluyor.

Ne var ki karşıt görüşlülerin yorumları Forbes’un kriterlerini de Kylie Jenner’ın kendi servetini kazanan en genç milyarder unvanını kazanacak oluşunu da değiştirmiyor.

Kylie Jenner Mrak Zuckerberg'in Unvanını AlacakSonuçta; Kylie Jenner o kadar popüler ki bebeğinin elini tuttuğu fotoğrafı bile Instagram rekoru kırmıştı. Keza kendisi Instagram’a göre 2017’nin enleri arasında da yer alıyordu.

Yalnızca 18 yaşındayken kurduğu Kylie Cosmetics’in bir nevi imparatorluğa dönüştüğü ve şirketinin başarısında şöhretinin epey etkili olduğu gerçekleri de ortada.

Kylie Jenner da sahip olduklarının keyfini gayet güzel bir şekilde sürdürüyor. Forbes’a kapak oluşunu Instagram’a koyup, durumdan duyduğu memnuniyeti gururla paylaşması da bunu destekliyor.

Tüm bunların yanında; Kylie Jenner’ın geçtiğimi yıl verdiği bir röportajda; “insanların yaşım ve itibarımdan dolayı beni bir iş kadını olarak ciddiye almadıklarını düşünüyorum” demiş, bu durumun değişmeye başladığını söyleyerek onlara hatalarını göstereceğini belirtmişti. Nitekim gelinen nokta, öyle ya da böyle Kylie Jenner’ın sıfırdan başlayıp milyarder olan en genç isim unvanıyla kendini kanıtlayacağı yönünde fikir veriyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Girişimcilik kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum