Yatırım yapmaya başla!

Kuş Sürüsüyle Birlikte Uçan Adamın Yaşadığı Deneyime Tanık Olun!Hayvanlar alemi oldukça geniş ve ilgi çekicidir. Yabani hayvanlar, evcil hayvanlar hepsinin kendilerine ait farklı özelliği vardır.

Bunların arasında özgürlüklerine imrendiğimiz kuşlar vardır. Kuşları uçarken çok yakından görmek neredeyse imkansızdır. Uçarlarken onlara dokunmak ve onların hissettiği özgürlüğü hissetmek heyecan verici olmaz mıydı?

Bu videomuzda kuşlar ile birlikte uçan Christian Moullec isimli kuş gözlemcisinin muhteşem görüntülerini paylaşıyoruz. Kendisi 58 yaşında ve kuş sürüleriyle birlikte uçarak bizlere bu heyecanı yaşatıyor. Yukarıdaki videomuzda bu heyecanı siz de yaşayabilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum