Yatırım yapmaya başla!

Kung Fury: Absürtlükte Sınır Tanımayan Keyifli Bir FilmFilm izlemek bizlere keyif veren başlıca aktivitelerden birisidir. Herkes kendi zevklerine göre farklı türlerde filmler izlerler. Komedi, macera, korku, dram ve daha pek çok türde film türü, izleyicinin beğenisine sunulmaktadır. Videoda ise izleyicinin pek alışkın olmadığı bir film ile karşılaşıyorsunuz. Absürtlüğün sınırlarını zorlayan ama aynı zamanda fazlasıyla keyif alacağınız Kung Fury filmi ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Son yıllarda internetin yaygınlaşmasıyla beraber dijital ortamda kısa filmler çekilip yayımlanmaktadır. İnternette milyonlarca kişinin izlediği Kung Fury, bizlere 80’ler dünyasını çeşitli efektlerle, absürt bir dille anlatmaktadır.

Eğer çocukluğunuzu 80’li yıllarda yaşadıysanız bu filmden fazlasıyla zevk alacaksınız. Çekilen sahneler ve uygulanan efektler ile bu film sizleri çocukluk yıllarınıza götürecektir. Atariler o yılların vazgeçilmez oyunlarından birisi olmuştur. Kung Fury filminde atari oyunlarına yeniden hayat verildiği görülüyor. Absürt bir bakış açısı ile bilgisayarların bizi yönetme fikrine atıfta bulunulmuş.

Filmle aynı zamanda dövüş filmlerine de farklı bir bakış açısı ile yaklaşılmış. İzlediğiniz sahnelerdeki sınır dışı sahneler ile bilinen tüm kuralların bir kenara atıldığı görülüyor. Müzikleriyle de dikkat çeken film 80’li yılların atmosferini izleyene doyasıya yaşatıyor.

Dünyanın en absürt filmlerinden birisi olarak gösterebileceğimiz Kung Fury’de pek çok mesaj ve göndermeye rastlayabiliyorsunuz. Eşi benzerine az rastlanacak absürtlüğe ve efektlere sahne olan Kung Fury, fantastik sahneleri ile izleyiciyi kendisine kilitlemeyi başarıyor. Bizleri 80’li yıllara götüren Kung Fury, kendine has çekimleri ve senaryosu ile izleyicisinin zihninde iz bırakmayı başarmıştır. Yaklaşık 30 dakika süren film, bir filmin absürt olduğu kadar fazlasıyla beğeni toplayacağını bizlere gösteriyor

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum