Yatırım yapmaya başla!

Kroger ve Nuro Otonom Araçlarlarıyla Market Teslimat Servisine BaşlıyorOtonom araçların hayatımızı daha basit hale getirceği söylenmişti ancak bu kadar kısa sürede olacağını tahmin etmemiştik. Nuro’nun geliştirdiği özerk market arabası şimdi gıda zinciri Kroger‘ın da gücünü ortaya koymasıyla kusursuz hale getiriliyor.

Teslimat pilotu, sizin internet veya uygulama üzerinden verdiğiniz siparişleri, evinizden çıkmaya gerek kalmadan bulunduğunuz lokasyona getiriyor. Bu uygulamayı Ford ve Argo işbirliğinde geliştirilen pizza aracına benzettik. Sonuçta ikisi de gıda sektöründe otonomlu araçlarla hizmet verecek.

Müşteriler sipariş verdiği anda ürünleri hazırlanacak ve otonom araç yola çıkacak. Belirlediğiniz yere otonom market arabası geldiğinde kapısını açmanız için size kod gönderiliyor. Siz ürününüzü aldıktan sonra Nuro aracı bir sonraki teslimatı için yola çıkıyor.

Bu uygulama bu yılın sonbaharında başlaması bekleniyor. Pilot şehrin hangisi olacağının kararı daha verilmemiş. Kroger, müşterilerinin şirket ClickList sipariş sistemi üzerinden sipariş vermesine izin verecek.

Çalışanlar da girilen ürünleri araca yerleştirecek ve sistem kendini ilk verilen sipariş noktasına götürecek. Araç komple boşaldığında da Nuro, otomatik olarak markete bir sonraki dolum için gitmiş olacak.

Nuro’nun da bu otonom aracını gördükten sonra 2050’li yılları gösteren filmlerin gerçekçiliğine daha erken inanmış olduk.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum