Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Kriptoda Çift Haneli Kazanç Sağlayan Bu Altcoinler Dikkat Çekiyor!

Haftaya büyük değer kayıpları ile başlayan kripto pazarında bugün özellikle bazı altcoinlerin fiyatında toparlanmalar gözlemleniyor. İşte günün dikkat çekenleri;
Kriptoda Çift Haneli Kazanç Sağlayan Bu Altcoinler Dikkat Çekiyor!
HABER GİRİŞ

Kripto piyasasının önemli göstergelerinden biri olarak kabul edilen korku ve açgözlülük endeksi 8 ayın en düşük seviyesine geriledi. Endeks, alım ve satım arasındaki dengeyi gösteren nötr nokta olan 44’ün ardından yazım itibarıyla 30 ile piyasa katılımcıları arasındaki korku hissiyatının artış gösterdiğini ortaya koyuyor.

Bununla birlikte, azalan piyasa duyarlılığına rağmen, kripto para birimlerinin çoğu, dünkü sert düşüş hareketlerinin ardından bugün yeşil bölgede yer alıyor.

Kriptoda Korku Endeksi 30 Değerinde Yer Alıyor ve Korkuya İşaret Ediyor
Kaynak: Alternative.me

Kripto analisti Pooja Khardia, bu ortamda bugün çift haneli artış gösteren kripto para birimleri listesini paylaştı ve bazı altcoinlere dikkat çekti.

SingularityNet (AGIX)

Bir başka popüler yapay zeka (AI) tokenı olan Injective ile yapılan yeni iş birliğinin etkisiyle AGIX’in fiyatı bugün büyük bir artış göstererek son 24 saatte yüzde 18’e varan yükseliş gerçekleştirdi.

AGIX Fiyatı 25 Haziran'da Güçlü Yükseliyor
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Bu artış, AGIX fiyatını sürekli düşüş trendi nedeniyle günler içinde sahip olduğu en iyi değer olan 0,7136 dolara kadar getirdi.

GCM Yatırım Banner

Analist, popüler AI coinleri arasında yer alan AGIX’in, yükseliş trendinin devamı halinde yatırımcısına çok daha yüksek oranlarda kazançlar getirebileceğine inandığını belirtti.

Fetch.ai (FET)

FET’in ağ etkinliği, işlem hacminin yüzde 171’lik bir artışla 322.569.374 dolara yükselmesiyle bugün büyük bir artış gösterdi. Artışın yansıması, FET’in fiyatı üzerinde de görülüyor, zira mevcut fiyat yüzde 18’lik bir yükselişin ardından 1,66 dolar seviyesinde seyrediyor.

Sadece birkaç gün önce 1,12 dolara düşen Fetch.ai, üç ay önce tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) getiren 3,47 dolarlık rallisinden sonra başlayan düşüş trendinden kurtulmaya çalışıyor. Analist, altcoini HODL yapmak ve fiyat toparlandığında satmak için doğru bir seçenek olarak gördüğünü ifade etti.

Popcat (POPCAT)

Yılın başından bu yana yüzde 4198 değer artışıyla yılın en çok kazandıran kriptoları arasında yer alan ve iki yıl önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,7221 dolara ulaşan POPCAT, rallinin ardından en düşük noktasına ulaştı ve nihayet toparlanmaya çalışıyor.

POPCAT Fiyatı Bugün Güçlü Yükseliyor
Kaynak: CoinMarketCap

Meme coin, yalnızca son 24 saat içinde yüzde 65’lik artış göstererek değerini 0,4479 dolara kadar taşıdı. Meme coin yatırımcıları arasında oldukça popüler olan POPCAT şu sıralar yatırımcısının yüzünü güldüren nadir kriptolar arasında bulunuyor.

Dogwifhat (WIF)

Popüler Solana meme coini, ayın en düşük seviyesi olan 1,5 dolara kadar geriledikten sonra, bugün fiyatının yüzde 18 artmasıyla büyük bir çıkış yakaladı. Bununla birlikte, haftalardır sürekli düşüş yaşaması nedeniyle mevcut yükselişin, haftalık ve aylık tüm kayıpları geri getirmesi için henüz yeterli olmadığı görülüyor.

Daha önce WIF, 4,8 dolara kadar yükselmiş ve düşüşe geçmeden önce ortalama 3,5 dolar civarında seyrederek bugünkü değeri olan 1,91 dolara ulaşmıştı. Analist açıklamasında, işlem hacmindeki yüzde 118’lik artışla 762.817.387 dolara ulaşan artışın, meme coinin fiyatını yükseltmeye devam edebileceğini kaydetti.

Mog Coin (MOG)

Yeniden ivme kazanan MOG, son 24 saatte yüzde 47 ve haftalıkta yüzde 100‘ün üzerinde artarak, haber yazımı itibarıyla 0,000001473 dolar değerinde seyrediyor.

Kripto varlık, bir ay önce belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,000001794 dolardan sadece yüzde 20 uzakta bulunuyor. Analist, mevcut trendin devamı halinde ATH’nin yakalanacağını ve yeni zirvenin görüleceğini sözlerine ekledi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın