Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Kripto Uzmanı ADA Fiyatını 11 Dolara Çıkaracak Gelişmeyi Belirledi

Dan Gambardello, Cardano'nun gelecekteki yörüngesi hakkında bazı bilgiler verdi ve ADA fiyatı için 11 dolar beklentisini dile getirdi. Detaylar haberde;
Kripto Uzmanı ADA Fiyatını 11 Dolara Çıkaracak Gelişmeyi Belirledi
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Crypto Capital Venture’ın kurucusu Dan Gambardello, Cardano’nun (ADA) gelecekteki yörüngesi hakkında bazı bilgiler verdi. İlginç bir şekilde, tokenın Cardano sahiplerinin hayatlarını değiştirecek eşi benzeri görülmemiş yüksek seviyelere ulaşabileceğini ima etti.

ADA Fiyatı Ne Zaman 11 Dolara Yükselecek?

Gambardello, YouTube kanalında paylaştığı bir videoda, kripto endüstrisi bir sonraki boğa koşusunu beklerken ADA’nın geleceği hakkında iyimser konuştu. Ona göre bu, ADA’nın 400 milyar dolarlık piyasa değeriyle 11 dolara kadar yükseleceği zaman!

Analist, boğa koşusunun bir sonraki Bitcoin halving (yarılanma) olayından sonra gerçekleşmesinin muhtemel olduğunu ima etti.

Cardano ağındaki merkezi olmayan finans (DeFi) ortamının son boğa koşusundan bu yana nasıl büyüdüğüne de dikkat çekti. Bu nedenle, Shelley tarafından desteklenen bu yeni ekosistemin ve çoklu varlık defteri gibi yeniliklerin, tokenı bir sonraki boğa koşusunda önemli bir büyüme için konumlandırmasını beklediğini ifade etti.

Ayrıca Cardano ağının son boğa koşusundan bu yana daha iyi hale geldiğini ve artık kullanıcılarına daha fazla fayda sağladığını öne sürdü.

GCM Yatırım Banner

ADA’nın potansiyelini vurgulamak için, tokenın son boğa koşusu sırasında bu gelişimsel kilometre taşlarından hiçbirine sahip olmadan nasıl yaklaşık 0,12 dolardan 3 dolara yükseldiğini hatırlattı.

Bu nedenle, şu anda mevcut olan muazzam fayda ile 11 dolar seviyesine yükselişin mümkün olduğunun altını çizdi.

ADA Fiyat Grafiği
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Piyasa değeriyle en büyük 8. kripto para birimi konumundaki ADA, haber yazımı itibarıyla günlükte yüzde 5’in üzerinde yükselişle 0,38 dolar civarında işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.