Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Kripto Para Borsası DSDAQ, FC Barcelona’ya Ana Forma Sponsoru Olabilir

FC Barcelona’nın yapacağı sponsorluk anlaşmasının yıllık bedeli 72 milyon doları geçebilir.
Kripto Para Borsası DSDAQ, FC Barcelona’ya Ana Forma Sponsoru Olabilir

Kripto para piyasası büyüdükçe kurumsal çevrelerin ilgisi hızla artıyor. Sektörde faaliyet gösteren borsaların çoğu kez sponsorluk anlaşmaları yaptığına tanık oluyoruz. Dünyanın en büyük futbol kulüplerinden FC Barcelona’nın önümüzdeki sezondan itibaren ana forma sponsoru, Hong Kong merkezli bir kripto para borsası olabilir.

Hazırlanan bir rapora göre, anlaşma yılda 60 milyon Euro’nun üzerinde olabilir. Bu rakam 70 milyon doları aşıyor. Silicon Valley’den yatırımcılar tarafından desteklendiği bildirilen kripto platformunun DSDAQ olduğu iddia ediliyor. öz konusu gelişme, FC Barcelona başkanlığının önde gelen adaylarından Tony Freixa’nın geçtiğimiz günlerde bunu ima etmesiyle gün ışığına çıktı.

Barcelona’ya Kripto Para Borsası Sponsor Olabilir

Barcelona’ya Kripto Para Borsası Sponsor Olabilir

FC Barcelona’nın başkan adayı Tony Frexia, “2022-2023 sezonunda yıllık 60 milyon ödeyecek olası bir forma sponsoruyla çok ileri görüşmeler içindeyiz. Yapılacak anlaşma ile Barça kurumsal bir yapıya sahip olacaktır.” açıklamasını yaptı. 7 Mart Pazar günü Barcelona’da başkanlık seçimi yapılacak ve Frexia’nın seçilmesi halinde, anlaşmanın imzaya kalacağı belirtiliyor.

Anlaşma resmiyet kazanırsa, sponsorluk 2022-2023 yılından itibaren uygulamaya konacak. Söz konusu anlaşmanın gerçekleşmesi halinde beş sezon uzatılması bekleniyor. Yıldız futbolcu Lionel Messi kulüpteki sözleşmesini uzatmaya karar verirse, dünya çapında kripto kullanımının hızlanmasında büyük bir rol oynayacağı belirtiliyor.

DSDAQ, anlaşmanın yalnızca Camp Nou’dan uzakta oynanan maçlarda giyilen formalar için geçerli olacağını belirtiyor. Barcelona, ​​2006 yılına kadar sponsor logosu olmayan formalar giydi. Bu da kulüp taraftarlarının çoğunun büyük gurur duyduğu bir gerçekti.

DSDAQ Avrupa Eş CEO’su Erik Aaron Lara, FC Barcelona ile ortaklığın kripto para firmasının Avrupa’daki operasyonları için büyük öneme sahip olduğunu belirterek, “Genişlemek istiyoruz ve Barça ile büyük bir ittifak kurabileceğimize inanıyoruz. Yalnızca pazarlama değil, finansal da dahil olmak üzere birçok çözüm sunabiliyoruz.” diye konuştu.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum