Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Kripto Analisti XRP’nin Sert Bir Yükselişe Hazırlandığını Söyledi

Analist Credible Crypto, XRP'nin yeni bir patlama için hazırlandığını söyledi.
Kripto Analisti XRP’nin Sert Bir Yükselişe Hazırlandığını Söyledi

Kripto para analisti Credible Crypto, sosyal medya hesabından Ripple için heyecan yaratan açıklamalarda bulundu. Analist takipçilerine XRP için yeni bir ralli müjdesi verdi. Ripple’ın hem temel hem de teknik açıdan ivme kazandığını belirten analist, fiyatın 9 kata yakın artabileceğini belirtti.

Ripple’ın yükselişini bugüne kadar engelleyen en geçerli sebebin, SEC davası olduğunu belirten analist, kripto paranın üzerine koyarak yoluna devam edeceğini düşünüyor. XRP’nin ilerleyen dönemde delist edildiği ABD borsalarında yeniden işleme açılması bekleniyor ve bu da kripto paranın değerinin artmasına neden olacaktır.

XRP Yüzde 700 Yükselebilir

XRP Yüzde 700 Yükselebilir
Credible Crypto

Geçen hafta SEC, Ripple’a karşı açtığı davada XRP sahiplerinin müdahalesine karşı çıkmak için New York Güney Bölgesi’nden ABD Bölge Yargıcı Analisa Torres’e bir mektup göndermişti. Ripple’ın yasal sorunlarında çözüm belirtileri olduğunu söyleyen Credible Crypto, XRP’nin potansiyel olarak şu anki fiyat olan 0,54 dolardan 4,32 dolara fırlayabileceğini yüzde 700’e yakın kazanç sağlayabileceğine inanıyor.

Analist notunda, “XRP gerçekten de HBAR’ın 8x yapmacan önce yaptığı gibi görünmeye başladı. Konsolidasyon modelimizde potansiyel bir kırılma var. HBAR 2 ay önce aynı şekilde patlak verdiğinde 0,05 dolar civarındaydı. Direncin aşılması halinde büyük patlama olabilir” ifadelerini kullandı.

Tüccar XRP’nin yeni patlamasını kısa vade içerisinde yapacağını düşünüyor ve 0,70 dolar üzerinde XRP’nin yeni bir ralli başlatabileceğini belirtiyor. XRP bugün Bitcoin’in çıkışından da aldığı güçle yüzde 3 yükselişle 0,56 dolar seviyesinden işlem görüyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum