Yatırım yapmaya başla!

Dünyada Meydana Gelmiş 5 Korkunç Tsunami GörüntüsüDoğal afetler başımıza gelebilecek en felaket olaylardır. Sonucunda yüzlerce can ve mal kaybına sebep olan bu olayların başında en şiddetli olanı tsunami geliyor. Tsunami nasıl gerçekleşir daha önce sizlerle paylaşmıştık. Özellikle Japonya’da meydana gelen tsunami, Japonca’dan gelen bir kelime olup hasar süresi aylar hatta yıllar almaktadır.

Tsunami yalnızca can kaybına neden olmayıp evleri, binaları talan etmektedir. Birkaç dakika içinde meydana gelip köyleri hatta şehirleri yerle bir eden tsunaminin asıl nedeni, şiddetli depremler olmaktadır. Üstelik etkisi de uzun bir süreç içerisinde geçmektedir.

Gördüğünüzde içinizi ürpertecek, Dünya’da meydana gelmiş tsunami görüntülerini yukarıdaki videoda izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum