Yatırım yapmaya başla!

Yeryüzünde Yaşanmış 5 Deprem Anına Ait Tüyler Ürperten GörüntülerÜlkemizde yaşanan kötü olaylar başka şehirlerde yaşansa da bizi üzmeye yeter. Bu olayların can kaybına sebep olması gündemi daha da sarsmaktadır. Bu can kaybına sebep olan bir olay ise depremlerdir.

Ne yazık ki can kaybına fazlaca sebep olan bu kötü olay ülkemizde oldukça fazlasıyla yaşandı ve yaşanıyor. Şiddeti az bir miktar olsa bile can güvenliğimizin tehlikede olmayışını anlatan o kısa depremler bile bizi kötü etkiler.

Özellikle depreme dayanıklı olmadığını düşündüğünüz bir binada bulunuyorsanız işler daha da zorlaşır. İşte bu depremlerin yaşandığı anları, insanların oradan oraya koşan insanların kameralara yansıdığı görüntülerini sizler için derledik. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum