Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Unutulmaz Korku Filmi Yeniden Geliyor: Chucky’den Fragman GeldiUnutulmaz Korku Filmi Yeniden Geliyor: Chucky’den Fragman Geldi

Korku filmine meraklı olanların aklına ilk geleceği yapımlardan birisi hiç kuşkusuz Çocuk Oyunu olmaktadır. Ülkemizde daha çok Chucky filmi ile anılan film, günümüzde yeniden beyazperdede izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yeniden çekilecek filmin ilk fragmanı yine tüyler ürpertiyor.

Serinin eski filmi 1988 yılında gösterime girmiş ve Chucky karakteri o zamandan beri ikonik bir karakter olarak yerini almıştı. Son dönemde eski filmlerin yeniden çekildiğine tanık oluyoruz. Yeni Chucky filminin yönetmen koltuğunda Lars Klevberg oturacak. Başrolünde Aubrey Plaza ve Gabriel Bateman’ın yer aldığı korku filminde, klasik hikaye yeniden ele alınacak. Ancak daha modernize edilmiş haliyle.

Seri katil olan Brad Dourif, polislerden kurtulmak amacıyla oyuncak bebek fabrikasına sığınır ve ruhunu bir bebeğe aktarmıştır. Mağazada bir çocuk yeni nesil akıllı bebeği satın alır ve sonrasında tüyler ürperten olaylar gelişmeye başlar. Yeniden izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Chucky’nin vizyon tarihi ise 21 Haziran 2019 olarak açıklandı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur