Yatırım yapmaya başla!

Köpeğini Yaşatabilmek için Sahip Olduğu Eşyaları Satışa Çıkartıyor!

Birazdan tanışacağınız kadının köpeğine karşı beslediği sevgiye şaşırabilirsiniz. Zira o çocuğu gibi gördüğü Snoopy’si için sahip olduğu her şeyi satılığa çıkartıyor!
Köpeğini Yaşatabilmek için Sahip Olduğu Eşyaları Satışa Çıkartıyor!

Bir Yorkshire terrier ve Chihuahua melezi olan Snoopy’nin sahibi Dolly-Ann Osterloh, başlattığı kampanya ile insanların dikkatini çekti. Hayvanseverlerin takdirini kazanan kadın, küçük köpeğinin yaşaması için o kadar çok uğraşıyor ki yaptıklarını alkışlamamak elde değil. İşte evindeki her şeyi satışa çıkaran ve 9 yıldır çocuğu gibi baktığı köpeğini yaşatmak için varını yoğunu ortaya koyan kadının hikayesi:

Dolly-Ann Osterloh, Snooy ile 9 yıl önce bir barınakta tanışmış ve onu sahiplenmiş.

Dolly-Ann Osterloh, Snooy ile 9 yıl önce bir barınakta tanışmış.

Barınak görevlileri onu bir çöp kutusunda bulduğunda durumu çok kötüymüş. Muhtemelen bir yılbaşı hediyesi olarak alınan köpek, sahibi tarafından sokağa bırakılmış. Ve köpeğin hikayesinden etkilenen Dolly-Ann, sahiplenmesi gereken köpeğin Snoopy olduğuna karar vermiş. Sonrasında da ona çocuğu gibi bakarak Snoopy’nin mutlu bir köpek olmasını sağlamış.

Ancak yıllardır Dolly-Ann’e yoldaşlık yapan Snoopy geçtiğimiz ay hastalanmış ve veterinere götürüldüğünde üzücü gerçek ortaya çıkmış.

Snoopy geçtiğimiz ay hastalanmış ve veterinere götürüldüğünde üzücü gerçek ortaya çıkmış.

Zira nefes alma güçlüğü çeken köpeğini veterinere götüren kadın, Snoopy’nin mitral kapak hastalığından muzdarip olduğunu öğrenmiş. Ve ameliyat olmadığı takdirde yalnızca birkaç ay yaşayabilecekmiş.

Gereken ameliyatı yapmak için hekim aramaya başlayan kadın, operasyon için verilen düşük başarı şanslarını duysa da umudunu yitirmemiş.

Sonunda bu tür ameliyatlarda % 90 başarılı olan bir veteriner bulmuş ve onunla iletişime geçmiş. Fakat ameliyatın masrafı 30.000 euroyu geçiyormuş.

Sahip olduğu birikiminin üstüne hem bankadan kredi çekmiş hem de yakınlarından borç para almış.

Ancak gereken miktarı toparlayamayan kadın bu nedenle geçtiğimiz günlerde evindeki her şeyi satılığa çıkartacağını duyurdu.

Dolly-Ann, 19 Eylül günü Tokyo’dan gelecek veterinerin yapacağı kalp ameliyatı için insanlardan yardım istemeye devam ediyor.

Çünkü Snoopy’nin yaşayabilmesi için tek şansı bu ameliyat! Bugün sabah 9’da Londra’daki evinin kapılarını 24 saatliğine tüm ziyaretçilere açacağını söyleyen kadın, evdeki her şeyin satılık olduğunu belirtiyor. Nitekim materyallerin Dolly-Ann için bir anlamı yok.

Snoopy için her şeyini vermeye razı olan kadın, köpek sahiplerine onları daha dikkatli izlemeleri için de uyarıda bulunuyor. Örneğin; bir şeyler içtikten sonra öksürmelerinin bir semptom olabileceğini ve kalp rahatsızlıklarına daha çok küçük köpek ırklarında rastlandığını belirtiyor. Neticede, Dolly-Ann’in ihtiyaç duyduğu parayı en kısa sürede tamamlamasını ve Snoopy’nin sağlığına kavuşmasını diliyoruz. Ve tabii ki bu büyük sevgisi karşısında onu yürekten alkışlıyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Yaşam kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum